Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od nordic walking po masaże - prawie wszystko dla seniorów na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od nordic walking po masaże - prawie wszystko dla seniorów na Targach
06-04-2014 01:09   Janusz Ludwiczak
Już po raz piąty na terenie MTP odbywają się targi "Aktywni 50+", skierowane przede wszystkim dla osób powyżej 50. roku życia. Jest to świetna okazja do poznania różnych możliwości wypełnienia codziennego dnia ciekawymi treściami i poznania sposobów na poprawę jego jakości.

Na targach seniorzy mogą zapoznać się z ofertą przygotowaną przez organizacje pozarządowe, domy kultury czy dzienne domy pomocy, a także wziąć udział w bezpłatnych badaniach zdrowotnych. Na chętnych czekają bezpłatne badania gęstości kości, poziomu cukru czy pomiary ciśnienia.

Seniorzy na Targach "Aktywni 50+" znajdą również oferty zajęć edukacyjno-rozwojowych, artystycznych czy sportowo-ruchowych. Jednym z wydarzeń są ćwiczenia z konsolą XBOX, gimnastyka 50+, joga, Tai Chi, warsztaty bębniarskie, pokazy tańca czy układów rytmiczno-tanecznych.

Na stoisku Term Maltańskich osoby starsze mogą wziąć udział w zabiegu parafinowym na dłoniach, który poprawia krążenie i nawilża skórę. Natomiast w autobusie MPK, który zaparkował przy wejściu do pawilonu 15 seniorzy uzyskają szerokie informacje na temat systemu PEKA, która ma wejść w życie 1 lipca. Na miejscu można również zrobić sobie zdjęcie i wyrobić nową kartę.

Targom towarzyszą konferencję i koncerty znanych gwiazd. Na scenie wystąpią m.in. Zbigniew Wodecki, Duety Operetkowe i Kabaret Czesuaf.

Targi "Aktywni 50+" można zwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 17:00. Bilety wstępu kosztują 10 zł.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Zielono mi" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

22

wrz

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert Dominiki Dobrosielskiej "Moje serce to jest muzyk"
(w przypadku deszczu koncert odbędzie się w sali domu kultury Klub "Krąg")

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: