Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tramwaje będą wieczorami dojeżdżać PeSTką przez Dworzec Zachodni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tramwaje będą wieczorami dojeżdżać PeSTką przez Dworzec Zachodni
07-04-2014 09:19   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku tramwaje linii nr 12 i 14 będą po godz. 20 do końca dnia kursować PeSTką od ul. Głogowskiej przez Dworzec Zachodni.

Od poniedziałku po godz. 20 "dwunastka" i "czternastka" nie będą już jeździć "górą" - ul. Roosevelta i przez Rondo Kaponiera. Dobiegają końca prace związane z rozbiórką Mostu Uniwersyteckiego, przez co PeSTka do Dworca Zachodniego była nieczynna.

Tramwaje linii 12 i 14 kursować będą objazdem przez ul. Roosevelta tylko w piątki wieczorem po godzinie 20:00 oraz w weekendy przez cały dzień. W pozostałe dni robocze linie te kursować będą przez cały dzień nowym odcinkiem trasy PST (tzn. dołem) od Mostu Teatralnego do Dworca Zachodniego. Linia 19 nie będzie kursować w niedziele - informuje MPK.

"Dwunastka" i "czternastka" objazdem przez ul. Roosevelta i rondo Kaponiera pojadą jeszcze tylko od piątku 11 kwietnia od godz. 20:00 do poniedziałku 14 kwietnia do godz. 4 oraz od piątku 25 kwietnia od godz. 20:00 do poniedziałku 28 kwietnia do godz. 4. W okresie świąt Wielkanocnych oraz od maja "dwunastka" i "czternastka" będą przez cały dzień i weekend jeździć przedłużeniem trasy PST od Mostu Teatralnego do Dworca Zachodniego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: