Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Katie Melua zaśpiewała i zagrała w Sali Ziemi {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Katie Melua zaśpiewała i zagrała w Sali Ziemi {GALERIA ZDJĘĆ}
04-04-2014 11:06   Janusz Ludwiczak
Jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych współczesnych wokalistek i laureatka licznych nagród muzycznych, pochodząca z Gruzji – Katie Melua wystąpiła w czwartkowy wieczór w Sali Ziemi.

Występ był ukoronowaniem 10-letniej kariery muzycznej oraz okazją do promocji szóstego albumu studyjnego "Ketevan" gruzińskiej artystki Katie Melua.

Podczas koncertu zgromadzona w Sali Ziemi publiczność mogła wysłuchać również takich utworów jak "Nine Million Bicycles", "Spiders Web" czy "I will be there".

Katie Melua obok śpiewu zajmuje się również grą na instrumentach: gitarze, skrzypcach i pianinie. Nagradzana prestiżowymi nagrodami, między innymi: ECHO Award i Goldene Kamera wokalistka sprzedała łącznie 11 milionów płyt i milion biletów na koncerty. Aż 14 razy jej albumy osiągały pierwsze miejsca na listach przebojów, a jej teledyski były odtwarzane w serwisie YouTube ponad 100 milionów razy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: