Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Kolejowej, Dmowskiego i Szylinga pojawiły się kosze z workami na psie kupy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Kolejowej, Dmowskiego i Szylinga pojawiły się kosze z workami na psie kupy
27-03-2014 07:34   Janusz Ludwiczak
Na skwerze przy ul. Kolejowej, przy zbiegu ulic Bukowskiej i Szylinga, w Parku Kasprowicza oraz na ul. Dmowskiego przy placu zabaw pojawiły się kosze z workami na nieczystości po psach.

Pierwsze dwa dystrybutory na worki na nieczystości po psach pojawiły się już w zeszłym roku w Parku Kasprowicza. Jeden z koszy na psie kupy znajduje się w pobliżu skrzyżowania ulic Jarochowskiego i Niegolewskich. Kolejny ustawiono przy zbiegu ul. Stablewskiego i Jarochowskiego.

Parę dni temu kolejne kosze z workami na psie kupy Zarząd Dróg Miejskich zamontował na placu przy skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Szylinga (w pobliżu Komendy Miejskiej Policji), na skwerze przy ul. Kolejowej (pomiędzy Potockiej a Hetmańską), w Parku Kasprowicza (od strony ul. Wyspiańskiego) oraz na ul. Dmowskiego (przy placu zabaw, między "deskami").

Oprócz tego Rada Osiedla Św. Łazarz przekazała środki na 40 tysięcy worków na nieczystości po psach. Codziennie pracownicy Zarządu Zieleni Miejskiej uzupełniają kosze o 20 worków. Inwestycja kosztowała łącznie ponad 20 tys. zł.


Komentarze (3)

27-03-2014 18:39:17
si
Przechodzę z psem obok tych koszy ul.Klejowa ,ul.Dmowskiego i jeszcze nie trafiłam aby znajdowały się worki na psie nieczystości
27-03-2014 14:19:14
Łukasz Prymas
Zarząd Zieleni Miejskiej ustawił pojemniki...ZDM powiedział że nie jest od tego typu działań i się nie chciał tego zrobić...żeby nie powiedzieć bardziej dosłownie.
27-03-2014 14:02:52
MPK
"Codziennie o 20 worków" - policzmy sobie 1 pies x 3 spacery x na każdym jedna kupa - czyli jeden taki kosz-dystrybutor starczy dziennie dla zaledwie kilku psów. Fantastycznie :\
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: