Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolektyw Kąpielisko będzie rozsadzać tetris na terenie pływalni w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolektyw Kąpielisko będzie rozsadzać tetris na terenie pływalni w Parku Kasprowicza
28-03-2014 19:34   Janusz Ludwiczak
"Zrobimy tetrisową układankę z warzywnej rozsady" - stowarzyszenie Kolektyw Kąpielisko w sobotnie popołudnie na terenie nieczynnej pływalni letniej w Parku Kasprowicza będzie wysiewać nasiona pod ogród społeczny.

Spotkajmy się kolektywnie w kąpielisku w Parku Kasprowicza, żeby zapoczątkować ogrodnicze sprawunki. Zrobimy tetrisową układankę z warzywnej rozsady. Wytniemy różne kształty z folii kubełkowej, do której wysiejemy nasiona pierwszych wiosennych warzyw i ziół, żeby pozwolić im kiełkować i wzrastać. Będą ciasta i lemoniady, będzie muzyka, słońce i grabki - zachęca Kolektyw Kąpielisko.

Wysiewanie nasion pod ogród społeczny odbędzie się w sobotę, 29 marca w godz. 13:00-16:00 na terenie nieczynnej pływalni letniej w Parku Kasprowicza.

Aktualizacja 29.03.2014 godz. 22:50
Organizatorzy poinformowali o odwołaniu imprezy.
Z przyczyn zupełnie niezależnych od naszej pełnej gotowości zrezygnować z prac ogrodniczych, za co przepraszamy, zapraszając tym samym na pyszne domowe ciasto, z którym będziemy na Was czekać tuż przy wejściu do kąpieliska. Od 13 do 16. Przyjdźcie pogadać, opowiedzieć, co u Was, czego potrzebujecie, by Łazarz stał się kolorową, piękną dzielnicą pełną inspirujących działań - informuje Kolektyw Kąpielisko.

ZOBACZ TAKŻE: Latem popływamy przy Arenie. POSiR uruchomi w czerwcu pływalnię w Parku Kasprowicza!


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: