Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Miasto wyda 3,5 mln zł na uporządkowanie parkowania na Łazarzu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Miasto wyda 3,5 mln zł na uporządkowanie parkowania na Łazarzu
19-03-2014 01:05   Janusz Ludwiczak
3,5 mln zł na uporządkowanie parkowania na Wildzie i Łazarzu - strefa parkowania, przebudowa węzła komunikacyjnego Rondo Kaponiera - 118,9 mln zł, PEKA - 12,4 mln zł, budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 10 na ul. Bosej - 1,8 mln zł - tego można dowiedzieć się z broszury, którą wydał Urząd Miasta.

Każdy może się dowiedzieć ile posiadamy naszych wspólnych pieniędzy oraz na co je wydajemy. Budżet Miasta rodził się podobnymi prawami jak budżet domowy. Wydajemy tyle, ile mamy pieniędzy, a oszczędzamy lub bierzemy kredyt, jeśli chcemy kupić "coś większego" - wskazuje Ryszard Grobelny, prezydent Poznania.

Urząd Miasta przygotował 245 tysięcy broszur dotyczących tegorocznego budżetu miasta, które trafią do skrzynek pocztowych.

Broszura dostępna jest na stronach internetowych Urzędu Miasta.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: