Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pokazem mody sakralnej i w stylu techno seniorzy obchodzili Dzień Kobiet i Mężczyzn - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pokazem mody sakralnej i w stylu techno seniorzy obchodzili Dzień Kobiet i Mężczyzn
15-03-2014 01:17   Janusz Ludwiczak
Pokazem mody tzw. "Women Show" rozpoczęły się obchody Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn w Dziennym Domu Pomocy "Klub Centrum" przy ul. Konopnickiej.

W czwartek w Dziennym Domu Pomocy - filia nr 1 Klub "Centrum" przy ul. Konopnickiej obchodzono Dzień Kobiet i Mężczyzn.

Rozpoczęliśmy pokazem mody w formie przedstawienia tzw. Women Show w wykonaniu naszych seniorów. Pierwszą kolekcję przedstawiliśmy w strojach wojskowych. Jako druga została zaprezentowana kolekcja sakralna, a także moda w stylu techno, w strojach ludowych. Na wybiegu seniorzy zaprezentowali również stroje balowe i toples, a także modę unijną. Każdy pokaz odbywał się na tle dobranej do sytuacji muzyki a seniorzy występowali w parach, prowadząc przy tym śmieszne rozmowy - podsumowuje Elżbieta Porada z Dziennego Domu Pomocy nr 1.

Nie można było oczywiście pominąć dowcipów o kobietach, które zostały opowiedziane przez naszego rehabilitanta pana Adama Kapustę w przebraniu kobiecym. Poprzez wcześniejsze, tajne głosowanie seniorzy wybrali spośród siebie Kobietę Roku 2014 i Mężczyznę Roku 2014, przy czym kobiety glosowały na jednego wybranego przez siebie pana, mężczyźni natomiast musieli dokonać wyboru jednej pani - dodaje Elżbieta Porada.

Kobietą Roku 2012 została Helena Binkowska, zaś tytułem Mężczyzna Roku 2014 może się pochwalić Stefan Gilwatowski.

Podczas Dnia Kobiet i Mężczyzn nie zabrakło również kalamburów, gier, zabaw i innych konkurencji. Na każdego podopiecznego czekały babeczki z bitą śmietaną własnej produkcji.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

wrz

do 20-09-2020
Palmiarnia Park Wilsona
"Weekend dla Ziemi"
- warsztaty edukacyjne, wystawy, konkursy, gra terenowa z "Odkrywcą-Zdobywcą"

20

wrz

10:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji 100-lecia Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Poznaniu

11:00
ul. Dmowskiego - skwer między "deską" a Przedszkolem 44
"Sprzątamy Łazarz"

21

wrz

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

22

wrz

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Prawo spadkowe" - spotkanie z prawnikiem
- obowiązują zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg" lub telefonicznie: 61 64 74 288

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: