Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Koniec z nielegalnym parkowaniem przed Poznań City Center - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Koniec z nielegalnym parkowaniem przed Poznań City Center
15-03-2014 00:19   redakcja, Straż Miejska
Na placu przed centrum handlowym Poznań City Center Zarząd Dróg Miejskich zmienił organizację ruchu w zakresie możliwości parkowania pojazdów. Do niedzieli włącznie kierowcy będą informowani o zmianie. Później wlepiane będą mandaty i punkty karne.

Zastosowane wcześniej rozwiązania przed galerią handlową Poznań City Center w zakresie porządku w komunikacji (parkowanie pojazdów) uniemożliwiały podejmowanie skutecznych interwencji. Z inicjatywy straży miejskiej, już w styczniu doprowadzono do spotkania z administratorem centrum handlowego, w celu wprowadzenia zmian pozwalających na skuteczne egzekwowanie przepisów.

Dopiero po uregulowaniu i wyjaśnieniu spraw własności i użytkowania terenu, ZDM mógł zmienić dotychczas istniejące oznakowanie na czytelne i jasne dla kierujących.

Obecnie jest to jeden znak zakazu zatrzymywania się z tabliczką informującą, że przepis ten dotyczy chodnika i jezdni. Natomiast na odcinku, gdzie jest postój TAXI, dopisek pod znakiem wyłącza z zakazu tylko te pojazdy.

Do niedzieli włącznie, strażnicy cyklicznie przeprowadzą akcję informacyjną - kierowcy, którzy pod nieobecność patrolu pozostawią samochód na drogach przed galerią PCC będą pouczani, a pozostali będą cofani i kierowani na parking. Wszyscy otrzymają tzw. żółte kartki od straży.

Od poniedziałku straż miejska rozpocznie restrykcyjne działania - ignorowanie obowiązujących przepisów będzie karane mandatami (+ 1 pkt. karny).


Komentarze (1)

15-03-2014 09:38:31
pks
To jest skandal że nie można podjechać po podróznych pod sam pks... Ludzie wysiadając z autobusów maja czasem toboły rzeczy... Był parking przy PKSie , był fajny pks .. teraz jest wielkie G...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: