Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Piosenka turystyczna i żeglarska zabrzmi w Gimnazjum nr 50 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Piosenka turystyczna i żeglarska zabrzmi w Gimnazjum nr 50
14-03-2014 07:53   Janusz Ludwiczak
W sobotę w Gimnazjum 50 na Górczynie już po raz trzeci odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej 50 MIL. W przesłuchaniach weźmie udział 185 osób z 26 szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski.

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej "50 MIL" stał się już tradycją. W sobotę, 15 marca odbędzie się już trzecia edycja festiwalu, który ma na celu wspieranie najzdolniejszych wokalnie uczniów i umożliwienie im prezentacji ich umiejętności wokalnych, a także popularyzowanie piosenek żeglarskich i turystycznych oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

Konkurs organizowany jest przez nauczycieli naszego gimnazjum i jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski. W przesłuchaniach weźmie udział 185 uczestników z 26 szkół - wyjaśnia Roma Korzyb-Nowak, współorganizatorka III Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Turystycznej i Żeglarkiej "50 MIL".

W trakcie sobotniego III Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej "50 MIL" pojawią się również policjanci z Komisariatu Policji Wodnej. Chętni będą mogli zobaczyć ratownicze psy i nauczyć udzielania pierwszej pomocy. Organizatorzy przewidzieli również konkurs przygotowany przez szkołę nurkowania (nagrodą jest darmowy udział w kursie nurkowania), a także poczęstunek w tawernie portowej (stołówce szkolnej). Równocześnie w Gimnazjum nr 50 przy ul. Ściegiennego 10 na Górczynie w godz. od 10 do 13 odbędą się drzwi otwarte.

Portal lazarz.pl jest patronem medialnym II Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej "50 MIL".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: