Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Palacza Biedronki nie będzie, ale ma powstać Lidl - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Palacza Biedronki nie będzie, ale ma powstać Lidl
13-03-2014 07:44   Janusz Ludwiczak
W miejscu wyburzonej kamienicy przy ul. Palacza powstaje kolejna Biedronka, dosłownie 20 metrów od tego miejsca są aż cztery sklepy spożywcze, 200 metrów dalej centrum handlowe, niebawem w pobliżu powstanie kolejny wielkopowierzchniowy market - alarmował nasz Czytelnik. Okazuje się jednak, że Jeronimo Martins Polska, właściciel 48 dyskontów w Polsce i ponad 2400 w Polsce nie planuje w tym miejscu żadnej inwestycji. Wszystko wskazuje jednak na to, że kilka metrów dalej powstaje sklep wielkopowierzchniowy sieci Lidl.

W miejsce starej już wyburzonej kamienicy przy ul. Palacza powstanie kolejna Biedronka. Dosłownie 20 merów od miejsca, gdzie ma być Biedronka są aż 4 sklep spożywcze. 200 metrów dalej jest centrum handlowe. Przy Palacza powstanie niebawem kolejny wielkopowierzchniowy makiet. Czy prezydent Grobelny z urzędnikami urbanistyki nie przesadzają z tymi marketami i centrami handlowymi? - pisał na początku marca nasz Internauta Karol Kroll na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Okazuje się, że Jeronimo Martins Polska, który jest właścicielem 48 Biedronek w Poznaniu i ponad 2400 dyskontów w całej Polsce nie planuje przy ul. Palacza budowy swojego sklepu.

Informujemy, że w najbliższym czasie nie planujemy otwarcia sklepu sieci Biedronka we wskazanej lokalizacji. Obecnie w Poznaniu działa 48 placówek naszej sieci. Zgodnie z planami sieci Biedronka kontynuowany jest jej równomierny rozwój. Aktualnie sieć liczy już ponad 2400 sklepów w całej Polsce. Podtrzymujemy także plany, aby do 2015 roku liczba sklepów wzrosła do 3000, a w roku 2016 osiągnęła 3200 sklepów - informuje nas w mailu Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Natomiast wszystko wskazuje na to, że kilka metrów dalej powstaje sklep wielkopowierzchniowy sieci Lidl. W ubiegłym roku Politechnika Poznańska sprzedała za 8,8 milionów złotych swoją nieruchomość przy ul. Palacza 18, w której znajdował się dom gościnny Asystent. Nie wiadomo jeszcze czy market powstanie w istniejącym budynku przy ul. Palacza 18, czy Dom Gościnny "Asystent" zostanie wyburzony, a w jego miejscu wybudowany zostanie dyskont.


Komentarze (1)

13-03-2014 07:57:14
poznaniak
OJ znów kilka sklepów straci swą......
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: