Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Aquanet wyśle do skrzynek... papier toaletowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Aquanet wyśle do skrzynek... papier toaletowy
07-03-2014 00:54   Janusz Ludwiczak
W marcu do skrzynek trafi prezent od Aquanetu - papier toaletowy. W ten sposób spółka rozpoczyna akcję promocyjną swoich usług kanalizacyjnych.

W marcu wyślemy do swoich klientów papier toaletowy. Promujemy w ten sposób nasze działania zmierzające do zwiększenia liczby podłączeń do sieci kanalizacyjnej. Zależy nam by liczba szamb malała, dlatego w ramach pieniędzy pozyskanych z Unii Europejskiej w latach 2009-2015, podłączymy do kanalizacji aż 5500 domostw. Jeśli pomnożymy to przez 3 (tyle średnio osób żyje w jednym domu), to uzyskujemy wynik 16 500. To tyle ludzi ile mieszka np. w Tarnowie Podgórnym - informuje Dorota Wiśniewska, rzecznik prasowy Aquanetu.

W sumie papier toaletowy trafi do 25 tys. domów. Będzie owinięty banderolą z informacją o projekcie kanalizacyjnym realizowanym przez Aquanet.


Komentarze (1)

07-03-2014 15:30:44
Czarodziej Janusz
Ale wiocha...
Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: