Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Aquanet wyśle do skrzynek... papier toaletowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Aquanet wyśle do skrzynek... papier toaletowy
07-03-2014 00:54   Janusz Ludwiczak
W marcu do skrzynek trafi prezent od Aquanetu - papier toaletowy. W ten sposób spółka rozpoczyna akcję promocyjną swoich usług kanalizacyjnych.

W marcu wyślemy do swoich klientów papier toaletowy. Promujemy w ten sposób nasze działania zmierzające do zwiększenia liczby podłączeń do sieci kanalizacyjnej. Zależy nam by liczba szamb malała, dlatego w ramach pieniędzy pozyskanych z Unii Europejskiej w latach 2009-2015, podłączymy do kanalizacji aż 5500 domostw. Jeśli pomnożymy to przez 3 (tyle średnio osób żyje w jednym domu), to uzyskujemy wynik 16 500. To tyle ludzi ile mieszka np. w Tarnowie Podgórnym - informuje Dorota Wiśniewska, rzecznik prasowy Aquanetu.

W sumie papier toaletowy trafi do 25 tys. domów. Będzie owinięty banderolą z informacją o projekcie kanalizacyjnym realizowanym przez Aquanet.


Komentarze (1)

07-03-2014 15:30:44
Czarodziej Janusz
Ale wiocha...
Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: