Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Jedynka" jeździ na Ogrody, "piątka" przez Strzelecką i Rondo Rataje - wynika z mapy w punkcie ZTM - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Jedynka" jeździ na Ogrody, "piątka" przez Strzelecką i Rondo Rataje - wynika z mapy w punkcie ZTM
27-02-2014 07:17   Janusz Ludwiczak
W punkcie sprzedaży biletów ZTM przy zajezdni tramwajowej na ul. Głogowskiej wisi plan linii komunikacji miejskiej z 2003 r, z którego wynika, że tramwajem linii nr 1 dojedziemy przez Plac Wielkopolski i Most Teatralny na Ogrody, zaś "piątka" z Górczyna na Stomil dojeżdża przez Strzelecką i Rondo Rataje.

W punkcie sprzedaży biletów ZTM przy ul. Głogowskiej 131/133 na ogromnej tablicy wisi plan linii komunikacji miejskiej z 2003 r. Pasażerowie mogą się dowiedzieć, że "jedynka" zamiast na Franowo dojeżdża przez Plac Wielkopolski, Fredry i Dąbrowskiego na Ogrody. Natomiast trasa linii tramwajowej nr 5 prowadzi przez Strzelecką, Krzywoustego, Rondo Rataje i Jana Pawła II. Z mapy tej możemy zobaczyć, że autobus linii 78 kursuje ulicą Bukowską do Portu Lotniczego Ławica.

Nie to, że się czepiamy, ale czy pracownikom MPK i ZTM zajmuje aż 10 lat usunięcie starego i już nieaktualnego planu linii komunikacji miejskiej? Z punktu sprzedaży biletów przy ul. Głogowskiej, tuż obok zajezdni tramwajowej korzysta przecież wielu pasażerów, wśród których są również studenci, turyści czy goście targowi.

Sprawę przekazaliśmy kasjerce z punktu sprzedaży biletów, która podziękowała za zgłoszenie i zadeklarowała, że mapka zostanie usunięta, a w jej miejsce pojawi się aktualny plan linii tramwajowych i autobusowych.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: