Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Jedynka" jeździ na Ogrody, "piątka" przez Strzelecką i Rondo Rataje - wynika z mapy w punkcie ZTM - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Jedynka" jeździ na Ogrody, "piątka" przez Strzelecką i Rondo Rataje - wynika z mapy w punkcie ZTM
27-02-2014 07:17   Janusz Ludwiczak
W punkcie sprzedaży biletów ZTM przy zajezdni tramwajowej na ul. Głogowskiej wisi plan linii komunikacji miejskiej z 2003 r, z którego wynika, że tramwajem linii nr 1 dojedziemy przez Plac Wielkopolski i Most Teatralny na Ogrody, zaś "piątka" z Górczyna na Stomil dojeżdża przez Strzelecką i Rondo Rataje.

W punkcie sprzedaży biletów ZTM przy ul. Głogowskiej 131/133 na ogromnej tablicy wisi plan linii komunikacji miejskiej z 2003 r. Pasażerowie mogą się dowiedzieć, że "jedynka" zamiast na Franowo dojeżdża przez Plac Wielkopolski, Fredry i Dąbrowskiego na Ogrody. Natomiast trasa linii tramwajowej nr 5 prowadzi przez Strzelecką, Krzywoustego, Rondo Rataje i Jana Pawła II. Z mapy tej możemy zobaczyć, że autobus linii 78 kursuje ulicą Bukowską do Portu Lotniczego Ławica.

Nie to, że się czepiamy, ale czy pracownikom MPK i ZTM zajmuje aż 10 lat usunięcie starego i już nieaktualnego planu linii komunikacji miejskiej? Z punktu sprzedaży biletów przy ul. Głogowskiej, tuż obok zajezdni tramwajowej korzysta przecież wielu pasażerów, wśród których są również studenci, turyści czy goście targowi.

Sprawę przekazaliśmy kasjerce z punktu sprzedaży biletów, która podziękowała za zgłoszenie i zadeklarowała, że mapka zostanie usunięta, a w jej miejsce pojawi się aktualny plan linii tramwajowych i autobusowych.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: