Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach pokazują co będzie modne wiosną, latem i jesienią {WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ} - Lazarz.pl - poznański portal dzielnicowy
Na Targach pokazują co będzie modne wiosną, latem i jesienią {WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ}
czwartek, 27 lutego 2014, 00:49   Janusz Ludwiczak
Ponad 530 wystawców z 22 krajów przyjechało na Targi Mody, by do piątku zaprezentować najnowsze trendy ze świata mody, a także innowacyjne maszyny i komponenty dla przemysłu tekstylnego i obuwniczego.

Na trzy dni MTP stały się stolicą mody. Najnowsze kolekcje z branży odzieżowej, obuwniczej, skórzanej prezentuje ponad 530 wystawców z 22 krajów, m.in. z Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Turcji, Chin czy z Polski.

Podczas Targów Mody odbywają się m.in. pokazy zarówno początkujących jak i profesjonalnych polskich projektantów.

Zwiedzający mogą zobaczyć również co będzie modne podczas nadchodzącej wiosny, a także w trakcie przyszłego sezonu jesienno-zimowego. Sporym zainteresowaniem pań cieszą się szczególnie futra.

Z kolei różnokolorowe kolekcje prezentowane na stoiskach zapowiadają, że nadchodzące lato będzie na naszych ulicach barwne i wyraziste.

Targi mody potrwają do piątku. Bilety wstępu kosztują 50 zł. Handlowcy zawodowo związani z branżą odzieżową, obuwniczą i skórzaną na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej oraz studenci i uczniowie szkół związanych z branżą (na podstawie ważnej legitymacji) po zarejestrowaniu wchodzą za darmo.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


REKLAMA

Niezapominajka

06

mar

do 08-03-2026
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Rybomania - targi wędkarskie

09

mar

18:00
Szkoła Podstawowa nr 77 ul. Dmowskiego 50
19. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św.Łazarz
► porządek obrad

13

mar

Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
II Konkurs Piosenek Disneya

do 15-03-2026
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznańskie Targi Książki
Targi edukacyjne

18:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
Spotkanie autorskie z pisarzem kryminałów Robertem Małeckim
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Sonda

Czy będziesz korzystać z nowej pływalni krytej przy Taborowej?

ZDECYDOWANIE TAK, brakowało tego obiektu

RACZEJ TAK, ale sporadycznie

RACZEJ NIE, wolę Termy

ZDECYDOWANIE NIE, bo nie chodzę na basen w ogóle

LAZARZ24