Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PeSTka nie będzie wieczorami i w weekendy dojeżdżać do Dworca Zachodniego do końca marca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PeSTka nie będzie wieczorami i w weekendy dojeżdżać do Dworca Zachodniego do końca marca
26-02-2014 11:34   Janusz Ludwiczak
Aż do końca marca po godz. 20 oraz w weekendy tramwaje linii nr 12 i 14 nie będą jeździć przedłużoną trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni i pod Mostami: Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym. Przedłużyły się prace związane z rozbiórką Mostu Uniwersyteckiego.

Od środy, 29 stycznia tramwaje linii nr 12 i 14 w dni robocze po godz. 20 oraz w soboty i niedziele nie jeżdżą przedłużoną trasą PeSTki do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej. W poniedziałek, 3 marca bimby miały zaczął jeździć "dołem", wzdłuż ul. Roosevelta. Prace związane z rozbiórką Mostu Uniwersyteckiego jednak się przedłużyły.

Zmiany wynikają z czasowego wyłączania z ruchu trasy PST na odcinku od przystanku "Most Teatralny" do przystanku "Dworzec Zachodni" dla zachowania bezpieczeństwa pasażerów podczas wykonywania prac związanych z rozbiórką Mostu Uniwersyteckiego nad siecią trakcyjną oraz z uwagi na budowę konstrukcji garażu dwupoziomowego - tłumaczy Bartosz Trzebiatowski, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego.

"Dwunastka" i "czternastka" przedłużoną trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni, pod Mostem Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym przejeżdżają tylko w dni robocze w godz. od 4 do 20. Po godz. 20 oraz w soboty i niedziele tramwaje linii nr 12 i 14 kursują objazdem "górą", ul. Roosevelta, przez Rondo Kaponiera. Ponadto w niedzielę zawieszone zostało kursowanie tramwajów linii nr 19. "Dziewiętnastka" kursowała z Dworca Zachodniego na Piątkowo w godz. 16-21. Zmiany mają potrwać do 31 marca.


Komentarze (1)

26-02-2014 11:41:31
kaśka
To było do przewidzenia. Szkoda, że nie można tego mostu po prostu wysadzić! Cackają się.
Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: