Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PeSTka nie będzie wieczorami i w weekendy dojeżdżać do Dworca Zachodniego do końca marca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PeSTka nie będzie wieczorami i w weekendy dojeżdżać do Dworca Zachodniego do końca marca
26-02-2014 11:34   Janusz Ludwiczak
Aż do końca marca po godz. 20 oraz w weekendy tramwaje linii nr 12 i 14 nie będą jeździć przedłużoną trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni i pod Mostami: Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym. Przedłużyły się prace związane z rozbiórką Mostu Uniwersyteckiego.

Od środy, 29 stycznia tramwaje linii nr 12 i 14 w dni robocze po godz. 20 oraz w soboty i niedziele nie jeżdżą przedłużoną trasą PeSTki do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej. W poniedziałek, 3 marca bimby miały zaczął jeździć "dołem", wzdłuż ul. Roosevelta. Prace związane z rozbiórką Mostu Uniwersyteckiego jednak się przedłużyły.

Zmiany wynikają z czasowego wyłączania z ruchu trasy PST na odcinku od przystanku "Most Teatralny" do przystanku "Dworzec Zachodni" dla zachowania bezpieczeństwa pasażerów podczas wykonywania prac związanych z rozbiórką Mostu Uniwersyteckiego nad siecią trakcyjną oraz z uwagi na budowę konstrukcji garażu dwupoziomowego - tłumaczy Bartosz Trzebiatowski, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego.

"Dwunastka" i "czternastka" przedłużoną trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni, pod Mostem Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym przejeżdżają tylko w dni robocze w godz. od 4 do 20. Po godz. 20 oraz w soboty i niedziele tramwaje linii nr 12 i 14 kursują objazdem "górą", ul. Roosevelta, przez Rondo Kaponiera. Ponadto w niedzielę zawieszone zostało kursowanie tramwajów linii nr 19. "Dziewiętnastka" kursowała z Dworca Zachodniego na Piątkowo w godz. 16-21. Zmiany mają potrwać do 31 marca.


Komentarze (1)

26-02-2014 11:41:31
kaśka
To było do przewidzenia. Szkoda, że nie można tego mostu po prostu wysadzić! Cackają się.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: