Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Samochód zderzył się z "piątką". Na Głogowskiej nie skręcisz już w lewo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Samochód zderzył się z "piątką". Na Głogowskiej nie skręcisz już w lewo
28-10-2008 10:29   Janusz Ludwiczak
W godzinach porannych na ulicy Głogowskiej przed skrzyżowaniem z ul. Śniadeckich doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem linii nr 5.

Dziś, w godzinach porannych doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem linii nr 5 na ulicy Głogowskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Śniadeckich.

Do podobnego wypadku doszło w tym miejscu w sobotę. Stłuczek auto kontra bimba na ulicy Głogowskiej jest co raz więcej. Powodem wypadków mogą być złe warunki atmosferyczne i nie uwaga kierowców. Często przepisy drogowe łamią też kierowcy.

Równocześnie z oddaniem do użytku zmodernizowanej ulicy Głogowskiej zmieniła się organizacja ruchu w okolicach Rynku Łazarskiego. Rozwiązanie to zdecydowanie usprawni ruch tramwajów. Od teraz kierowcy chcący np. skręcić w lewo z ulicy Głogowskiej w Niegolewskich (dawniej Engla) będą musieli objechać naokoło, na przykład przez skręcenie w prawo w Sczanieckiej i dalej Matejki oraz Niegolewskich do Rynku Łazarskiego.

Kierowcy powinni jednak pamiętać, że zakaz skrętu w lewo obowiązuje też w ulicę Potockiej od strony centrum oraz w ulicę Stablewskiego od strony Hetmańskiej.


Rys: Janusz Ludwiczak (mapa: www.plan.lazarz.pl)

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: