Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dziesiątki nowych krzeseł, łóżek i designerskie meble można zobaczyć na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dziesiątki nowych krzeseł, łóżek i designerskie meble można zobaczyć na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
20-02-2014 01:04   Janusz Ludwiczak
Ponad dwustu wystawców na 35 tys. metrach kwadratowych prezentuje najnowsze wersalki, sofa, łóżka, krzesła i stoły na targach "Meble Polska". Równocześnie odbywają się Targi Wnętrz "Home Decor" oraz "Arena Design".

"Meble Polska" są to największe targi meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej. W końcu Polska od lat zajmuje trzecie miejsce w europejskim i piąte w światowym rankingu czołowych eksporterów mebli i jest meblowym potentatem. Każdego roku 85% z wyprodukowanych w Polsce mebli trafia na eksport.

Na targach swoją ofertę prezentuje 208 firm z siedmiu krajów (Belgii, Hiszpanii, Litwy, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Włoch i oczywiście z Polski). Liczba wystawców w porównaniu do ubiegłego roku zwiększyła się o ponad 10 procent, zaś powierzchnia ekspozycji wzrosła o 13%.

Oprócz nowych łóżek, krzeseł czy stołów można zapoznać się z wnętrzarskimi nowościami, inspiracjami i wyposażeniem wnętrz na targach "Home Decor". Natomiast w pawilonie 5 w ramach "Arena Design" można zobaczyć najnowsze trendy we wzornictwie, a także poznać nowe rozwiązania dla architektów i projektantów.

Targi "Meble Polska", "Home Decor" i "Arena Design" potrwają do piątku. Bilet wstępu kosztuje 100 złotych. Dla osób zawodowo związanych z branżą meblową na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej wstęp jest bezpłatny.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: