Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Placido Domingo na kanonizację Jana Pawła II i inaugurację 1050. rocznicy chrztu Polski - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Placido Domingo na kanonizację Jana Pawła II i inaugurację 1050. rocznicy chrztu Polski
20-02-2014 00:19   Janusz Ludwiczak
27 kwietnia w pawilonie 5 wystąpi najbardziej znany tenor na świecie - Placido Domingo. Koncert odbędzie się z okazji kanonizacji Jana Pawła II i rozpocznie obchody 1050. rocznicy chrztu Polski.

Placido Domingo wystąpi w największym targowym pawilonie, który może pomieścić aż 10 tysięcy osób. W czwartek ma rozpocząć się sprzedaż biletów, które będą kosztować od 194 do aż 849 złotych. Częściowy dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cele charytatywne Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.

Wiadomo, że koncert ma trwać łącznie ponad 90 minut i zostanie podzielony na dwie części. Placido Domingo zaśpiewa pieśni religijne, ale również z repertuaru operetkowego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: