Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

POSiR zaprasza na konsultacje w sprawie koncepcji zagospodarowania terenów wokół Areny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
POSiR zaprasza na konsultacje w sprawie koncepcji zagospodarowania terenów wokół Areny
25-02-2014 12:11   Janusz Ludwiczak
W Tłusty Czwartek odbędzie się drugie spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących koncepcji zagospodarowania i zarządzania terenami zlokalizowanymi wokół Hali Widowiskowo-Sportowej Arena.

W czwartek, 27 lutego o godz. 17:00 w Arenie odbędzie się drugie spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących koncepcji zagospodarowania i zarządzania terenami zlokalizowanymi wokół Hali Widowiskowo-Sportowej Arena.

Na spotkaniu zostaną podsumowane uwagi oraz propozycje złożone przez mieszkańców i instytucje.


Komentarze (2)

26-02-2014 15:37:41
REDAKCJA
Koncepcją zagospodarowania i zarządzania terenami zlokalizowanymi wokół obiektów sportowych Hali Widowiskowo-Sportowej Arena oraz także oddziału Chwiałka zajmuje się POSiR. Pozdrawiam.
26-02-2014 14:16:42
skowronek
Cieszę się, że o tym piszecie, bo sprawa jest ważna. Tytułem korekty - to nie POSiR, tylko Miejska Pracownia Urbanistyczna (zmuszona do tego ustawą) zaprasza do Areny. Może będą pączki? Ja idę:)
Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: