Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W biurowcu przy zbiegu Głogowskiej i Gąsiorowskich będzie przychodnia lekarska - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W biurowcu przy zbiegu Głogowskiej i Gąsiorowskich będzie przychodnia lekarska
13-02-2014 01:06   Janusz Ludwiczak
W budynku Poznańskiego Centrum Biznesu przy ul. Głogowskiej 31/33 powstanie poradnia lekarska.

Firma Synexus Polska z Wrocławia otrzymała pozwolenie na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części parteru budynku biurowego na usługi medyczne w budynku biurowo-bankowym Centrum przy ul. Głogowskiej 31/33.

W budynku przy Głogowskiej powstaje kolejne centrum międzynarodowej sieci Centrów Medycznych Synexus - powiedział Łukasz Więch.

Poznańskie Centrum Biznesu powstało w latach 1995-1998. Biurowiec powstał według projektu Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Obiektliczy 8 500 m kw., z czego 5 513 m2 stanowi powierzchnia biurowa. W części podziemnej znajduje się parking na prawie 40 samochodów. Biurowiec przy zbiegu ulic Głogowskiej i Gąsiorowskich powstał na działce tuż obok dawnego "Hortex-u". Jeszcze w połowie lat 90. spacerujący ulicą Głogowską przechodnie mogli odpocząć na ławeczkach wokół tryskającej fontanny.


R E K L A M A

Komentarze (1)

13-02-2014 23:17:31
bieganek
Ładnie brzmi, ale... The truth is out there. S......us jest liderem 'darmowych' porad i badań w krajach typu Bułgaria, Ukraina, Węgry, RPA - obecnym także w Polsce. Darmowych, bo pod tą przykrywką kryją się badania kliniczne. Czy należy cieszyć się z możliwości bycia króliczkami doświadczalnymi? Bo tylko tyle uzyskamy w placówce S.....us. Tam nie ma i nie będzie poradni POZ.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: