Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

ZTM znów szuka rzecznika prasowego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
ZTM znów szuka rzecznika prasowego
13-02-2014 00:51   Janusz Ludwiczak
Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił konkurs na rzecznika prasowego.

Rzecznik ZTM będzie odpowiedzialny za kreowanie wizerunku i prezentowanie działań jednostki na zewnątrz, prowadzenie spójnej polityki wizerunkowej, a także za redagowanie komunikatów i ogłoszeń prasowych, udzielanie odpowiedzi i sprostowań na publikacje prasowe oraz audycje radiowe i telewizyjne, a także inne materiały rozpowszechniane w środkach masowego przekazu, redagowanie i aktualizację strony internetowej ZTM, redagowanie materiałów związanych z kontaktami z pasażerami czy również redagowanie biuletynu informacji publicznej oraz rozpatrywanie wniosków o udzielenie informacji publicznej.

Kandydaci powinni mieć wykształcenie wyższe magisterskie, co najmniej dwuletnie doświadczenia zawodowe na stanowiskach związanych z obsługą prasową, wiedzę i umiejętności z z zakresu public relations, a także posiadać umiejętność redagowania tekstów oraz wystąpień publicznych, znać język angielski w stopniu bardzo dobrym czy posiadać wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i społecznych.

ZTM na początku kwietnia 2013 r. rozpoczął poszukiwania osoby, która zadba o pozytywny wizerunek jednostki. Rzecznikiem ZTM został wtedy wybrany Bartosz Trzebiatowski, który ma 39 lat i przez prawie 15 lat był dziennikarzem "Głosu Wielkopolskiego". Na razie nie wiadomo, czy jednostka ta poszukuje drugiego rzecznika czy szuka nową osobę na to stanowisko.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: