Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Broadway 8A" - Teatr Roma na otwarciu nowego pawilonu MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Broadway 8A" - Teatr Roma na otwarciu nowego pawilonu MTP
08-02-2014 15:50   Janusz Ludwiczak
3 marca odbędzie się oficjalne otwarcie nowego pawilonu wystawowego MTP nr 8A, które połączone będzie z galą rozdania nagród "Złoty medal MTP - Wybór Konsumentów 2013". W trakcie uroczystości wystąpi Teatr Roma i V6, a galę poprowadzi Tomasz Kammel. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania zaproszenia.

Od czerwca zeszłego roku trwają prace przybudowie nowego pawilonu nr 8A. W poniedziałek, 3 marca odbędzie się uroczystość otwarcia nowego obiektu, w trakcie której wystąpi Teatr Roma i V6.

Uroczystość uświetni występ artystyczny Teatru Roma, który specjalnie na tę okazję przygotuje program artystyczny "Broadway 8A". Będzie to widowisko muzyczne złożone z największych hitów z musicalowej klasyki. W programie wielkie przeboje muzyczne, romantyczne duety, porywające sceny zbiorowe, a wszystko w towarzystwie znakomitej orkiestry po dyrekcją Jakuba Lubowicza - zapowiada Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP.

Nowy pawilon 8a, którego budowa zakończy się w połowie lutego będzie miał 2800 m kw. powierzchni użytkowej, a jego kubatura wyniesie 36 415 m3. Budynek jest połączony nadziemnym łącznikiem z Centrum Kongresowym (pawilon 15). Szeroki na ponad 6 metrów i długi na ponad 72 korytarz umożliwi organizację w pawilonie 15 dużych wydarzeń konferencyjnych i kulturalnych równolegle z większymi eventami w "czteropaku". Łącznik jest zawieszony na wysokości powyżej 5 metrów nad poziomem jezdni. Do jego budowy zostało użytych aż 520 m2 szkła.

Otwarcie nowej "ósemki" zbiegnie się z galą podsumowującą plebiscyt "Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów". Uroczystość zgromadzi firmy, których produkty zostały nagrodzone Złotym Medalem, a następnie znalazły uznanie w oczach osób odwiedzających targi oraz internautów. Galę poprowadzi Tomasz Kammel.

Konkurs "Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów" towarzyszy odbywającym się na terenie MTP imprezom targowym. Goście targów sami decydują, który produkt jest według nich najbardziej innowacyjny i zasługuje na nagrodę. Głosowanie odbywa się na stronie internetowej Złotego Medalu, poprzez specjalnie przygotowany sondaż. Każda z osób, ma możliwość oddania swojego głosu tylko na jeden produkt. Ten produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, podczas gali zostanie nagrodzony tytułem „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów” oraz specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetką - wyjaśnia Karolina Nawrot z MTP.

Dla naszych Czytelników mamy 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje imię i nazwisko na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl do niedzieli, 9 lutego 2014 do godz. 22:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 10 podwójnych zaproszeń na "Uroczyste otwarcie pawilonu 8A oraz Galę Złotego Medalu - Wybór Konsumentów, które odbędzie się w poniedziałek, 3 marca 2014 r. o godz. 18:00 - MTP.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie.


Aktualizacja 09.02.2014 godz. 23:45 Otrzymaliśmy bardzo wiele zgłoszeń, dlatego postanowiliśmy podwoić pulę nagród (wejściówki, które chcieliśmy rozdać w kolejny weekend przekażemy teraz). "Sierotka marysia" tym razem szczęście przyniosła następującym osobom:
1. Aldona Banaszak
2. Renata Balcerzak
3. Paweł Domeracki
4. Piotr Grześkowiak
5. Róża Jandy
6. Lidia Kaczmarek
7. Marcin Kania
8. Roman Kozłowski
9. Adam Kierończyk
10. Jan Łagoda
11. Przemysław Maćkowiak
12. Iwona Matłoka
13. Jolanta Misiak
14. Maria Ochota
15. Magdalena Szykor
16. Grzegorz Tutko
17. Paweł Waligórski
18. Aleksandra Wicher
19. Agnieszka Wierzejewska
20. Grzegorz Włodarczak
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.
Zwycięzcy konkursu zostali powiadomieni e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody. Już wkrótce kolejne konkursy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: