Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Słynny sklepikarz z Głogowskiej trafi przed sąd. W środę rusza proces Marka O. - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Słynny sklepikarz z Głogowskiej trafi przed sąd. W środę rusza proces Marka O.
07-02-2014 00:38   Janusz Ludwiczak
W środę rozpocznie się proces Marka O., słynnego "Szeryfa Internetu" i sklepikarza z Głogowskiej, który był okradany. Mężczyzna jest podejrzany o oszustwa i wyłudzanie pieniędzy od starszych osób metodą "na wnuczka". Dolnośląscy policjanci ustalili, że 61-latek wyłudził ok. 160 tysięcy złotych. Decyzją sądu Marek O. został aresztowany na trzy miesiące.

Jak już informowaliśmy w połowie października Marek O., słynny "Szeryf Internetu" i sklepikarz z Głogowskiej, który był okradany został zatrzymany. Mężczyzna jest podejrzany o oszustwa i wyłudzanie pieniędzy od starszych osób metodą "na wnuczka". Dolnośląscy policjanci ustalili, że 61-latek wyłudził ok. 160 tysięcy złotych. Decyzją sądu Marek O. został aresztowany na trzy miesiące. Więcej w artykule: Słynny sklepikarz z Głogowskiej został zatrzymany! Miał okradać metodą "na wnuczka".

Na przełomie listopada i grudnia prokuratura postawiła zarzut kolejnego wyłudzenia pieniędzy, tym razem od mieszkanki Sulechowa. Kobieta straciła w sumie 50 tysięcy złotych oraz 10 tys. dolarów i 10 tys. euro. Okazało się, że Marek O. należał do grupy przestępczej, która wyłudzała pieniądze. Oszuści podawali się m.in. za policjantów.

W środę o godz. 9:00 w Sądzie Rejonowym w Lwówku Śląskim rozpocznie się proces Marka O. Za oszustwa i popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi 8 lat więzienia.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: