Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Słynny sklepikarz z Głogowskiej trafi przed sąd. W środę rusza proces Marka O. - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Słynny sklepikarz z Głogowskiej trafi przed sąd. W środę rusza proces Marka O.
07-02-2014 00:38   Janusz Ludwiczak
W środę rozpocznie się proces Marka O., słynnego "Szeryfa Internetu" i sklepikarza z Głogowskiej, który był okradany. Mężczyzna jest podejrzany o oszustwa i wyłudzanie pieniędzy od starszych osób metodą "na wnuczka". Dolnośląscy policjanci ustalili, że 61-latek wyłudził ok. 160 tysięcy złotych. Decyzją sądu Marek O. został aresztowany na trzy miesiące.

Jak już informowaliśmy w połowie października Marek O., słynny "Szeryf Internetu" i sklepikarz z Głogowskiej, który był okradany został zatrzymany. Mężczyzna jest podejrzany o oszustwa i wyłudzanie pieniędzy od starszych osób metodą "na wnuczka". Dolnośląscy policjanci ustalili, że 61-latek wyłudził ok. 160 tysięcy złotych. Decyzją sądu Marek O. został aresztowany na trzy miesiące. Więcej w artykule: Słynny sklepikarz z Głogowskiej został zatrzymany! Miał okradać metodą "na wnuczka".

Na przełomie listopada i grudnia prokuratura postawiła zarzut kolejnego wyłudzenia pieniędzy, tym razem od mieszkanki Sulechowa. Kobieta straciła w sumie 50 tysięcy złotych oraz 10 tys. dolarów i 10 tys. euro. Okazało się, że Marek O. należał do grupy przestępczej, która wyłudzała pieniądze. Oszuści podawali się m.in. za policjantów.

W środę o godz. 9:00 w Sądzie Rejonowym w Lwówku Śląskim rozpocznie się proces Marka O. Za oszustwa i popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi 8 lat więzienia.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: