Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PeSTka nie dojeżdża na Dworzec Zachodni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PeSTka nie dojeżdża na Dworzec Zachodni
02-02-2014 08:13   Janusz Ludwiczak
Przypominamy, że w weekendy tramwaje linii nr 12 nie jeżdżą trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni i pod Mostami: Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym. W związku z rozbiórką Mostu Uniwersyteckiego "dwunastka" i "czternastka" kursują objazdem "górą", ul. Roosevelta, przez Rondo Kaponiera. Przypominamy również, że "jedenastka" w soboty i niedziele jeździ przez cały dzień, tj. w godz. od 6:00 do 21:00, a nie jak do tej pory od 6 do 10 oraz od 16 do 21.

Od środy, 29 stycznia tramwaje linii nr 12 i 14 w dni robocze po godz. 20 oraz w soboty i niedziele nie jeżdżą przedłużoną trasą PeSTki do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej.

"Dwunastka" i "czternastka" przedłużoną trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni, pod Mostem Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym przejeżdżają tylko w dni robocze w godz. od 4 do 20. Po godz. 20 oraz w soboty i niedziele tramwaje linii nr 12 i 14 kursują objazdem "górą", ul. Roosevelta, przez Rondo Kaponiera. Ponadto w niedziele i święta zawieszone zostało kursowanie tramwajów linii nr 19. "Dziewiętnastka" kursowała z Dworca Zachodniego na Piątkowo w godz. 16-21. Zmiany mają potrwać do 3 marca.

Przypominamy również, że tramwaje linii nr 11 kursują w weekendy przez cały dzień, tzn. również w godz. od 11 do 16. Do tej pory "jedenastka" w soboty, niedziele i dni świąteczne kursowała tylko w godz. od 6 do 10 oraz od 16 do 21.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: