Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PeSTka nie dojeżdża na Dworzec Zachodni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PeSTka nie dojeżdża na Dworzec Zachodni
02-02-2014 08:13   Janusz Ludwiczak
Przypominamy, że w weekendy tramwaje linii nr 12 nie jeżdżą trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni i pod Mostami: Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym. W związku z rozbiórką Mostu Uniwersyteckiego "dwunastka" i "czternastka" kursują objazdem "górą", ul. Roosevelta, przez Rondo Kaponiera. Przypominamy również, że "jedenastka" w soboty i niedziele jeździ przez cały dzień, tj. w godz. od 6:00 do 21:00, a nie jak do tej pory od 6 do 10 oraz od 16 do 21.

Od środy, 29 stycznia tramwaje linii nr 12 i 14 w dni robocze po godz. 20 oraz w soboty i niedziele nie jeżdżą przedłużoną trasą PeSTki do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej.

"Dwunastka" i "czternastka" przedłużoną trasą PeSTki od ulicy Głogowskiej, przez Dworzec Zachodni, pod Mostem Dworcowym, Uniwersyteckim i Teatralnym przejeżdżają tylko w dni robocze w godz. od 4 do 20. Po godz. 20 oraz w soboty i niedziele tramwaje linii nr 12 i 14 kursują objazdem "górą", ul. Roosevelta, przez Rondo Kaponiera. Ponadto w niedziele i święta zawieszone zostało kursowanie tramwajów linii nr 19. "Dziewiętnastka" kursowała z Dworca Zachodniego na Piątkowo w godz. 16-21. Zmiany mają potrwać do 3 marca.

Przypominamy również, że tramwaje linii nr 11 kursują w weekendy przez cały dzień, tzn. również w godz. od 11 do 16. Do tej pory "jedenastka" w soboty, niedziele i dni świąteczne kursowała tylko w godz. od 6 do 10 oraz od 16 do 21.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: