Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Niepełnosprawni uczcili na Dworcu Głównym Międzynarodowy Dzień Przytulania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Niepełnosprawni uczcili na Dworcu Głównym Międzynarodowy Dzień Przytulania
01-02-2014 00:28   Janusz Ludwiczak
W piątek przypadł Międzynarodowy Dzień Przytulania. Osoby niepełnosprawne i wolontariusze ze Stowarzyszenia Na Tak postanowili wnieść w holu Dworca Głównego choć na chwilę trochę radości i uśmiechu.

Niepełnosprawni trzymali w rękach karki z napisem "Free Hugs" (darmowe przytulanie). Do akcji przyłączyli się chętnie niektórzy podróżni, którzy czekali na pociąg.

Chcieliśmy uczcić Światowy Dzień Przytulania, który przypada właśnie 31 stycznia. Przytulanie jest to bardzo przyjemna czynność, podczas którego uwalniają się oksytocyny do mózgu, co sprawia, że czujemy się otoczeni dobrobytem i szczęściem. Postanowiliśmy do akcji włączyć naszych podopiecznych. Od osób niepełnosprawnych intelektualnie można za darmo uczyć się autentyczności, szczerości i czystej radości. Cieszę się, że w piątek na Dworcu Głównym chociaż na chwilę można było zobaczyć tyle radości, gdzie normalnie wszyscy się spieszą na złamanie karku - powiedział Krystian Włodarczak ze Stowarzyszenia Na Tak.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: