Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pracownicy sklepów w Poznań City Center muszą pracować w kurtkach i czapkach - na parterze jest 9°C! - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pracownicy sklepów w Poznań City Center muszą pracować w kurtkach i czapkach - na parterze jest 9°C!
30-01-2014 01:15   Janusz Ludwiczak
W kurtkach, czapkach i rękawiczkach muszą pracować pracownicy niektórych sklepów w przydworcowym centrum handlowym Poznań City Center.

O sprawie napisał TVN24.pl. Najgorsza sytuacja jest na poziomie 0, czyli na parterze. Okazuje się, że pracownicy sklepów, m.in. punktu Lotto muszą pracować w kurtkach, czapkach i rękawiczkach, gdyż temperatura na parterze Poznań City Center wynosi... 9 stopni Celsjusza!

Poznań City Center wie o problemie i zamierza w wejściach od strony ul. Przemysłowej zasuwane drzwi (takie jak w windach) zastąpić obrotowymi, jednak nie stanie się to szybko, gdyż centrum handlowe chce uzyskać stosowne pozwolenia administracyjne i wymagania przeciwpożarowe.


Komentarze (1)

31-01-2014 12:32:44
De.
To kurtyn powietrznych tam nie ma w wejściu jak u innych?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: