Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Czworonogi, które czekają na dom - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Czworonogi, które czekają na dom
26-01-2014 23:46   Janusz Ludwiczak
Koty porzucone, pozostawione bez opieki, wyrzucone na śmietnik czekają na nowy dom. W weekend w Palmiarni odbył się pokaz kotów przeznaczonych do adopcji.

Fundacja dla zwierząt "Animalia" wspólnie z Palmiarnią zorganizowały w weekend pokaz kotów przeznaczonych do adopcji.

W sumie w Palmiarni można było zobaczyć 10 kotów przeznaczonych do adopcji. Cieszymy się, że pięć z nich znalazło swój dom - powiedziała Alina Czyżykowska z Fundacji dla zwierząt "Animalia".

Są to koty znalezione na ulicach, działkach czy w piwnicy. Koty te trafiły do nas na skutek różnych nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. Szukamy im nowych domów. Na każdej wystawie futrzaki znajdują nowy dom - dodaje Alina Czyżykowska.

Fundacja "Animalia" szukała przede wszystkim nowego domu dla Serafina.

Serafin ma ok. 4 lata. Został znaleziony w czerwcu na ulicy Naramowickiej. Wszystko wskazuje na to, że został porzucony, gdy ktoś jechał na wakacje. Nie bał się ludzi, był oswojony - powiedział Robert Wesołowski, Fundacja "Animalia".

Podczas pokazu można poznać podopiecznych fundacji czekających na swoje domy i adoptować kociego pupila po zapoznaniu się z obowiązkami, jakich będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota. Kolejny pokaz kotów przeznaczonych do adopcji zaplanowano w ostatni weekend lutego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: