Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Miasto osobiste" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Miasto osobiste"
24-01-2014 07:23   Janusz Ludwiczak
Wernisaż wystawy prac Adriana Wykroty "Miasto osobiste" rozpocznie nowy cykl wystaw i spotkań autorskich zatytułowany "W kręgu fotografii". Początek w piątek o godz. 18:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37.

Cykl wystaw i spotkań autorskich "W kręgu fotografii" składać będzie się z wernisażu wystawy oraz moderowanego spotkania autorskiego, związanego tematycznie z ekspozycją.

Pierwsze spotkanie pod hasłem "Miasto a fotografia" odbędzie się w piątek o godz. 18:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37. W ramach spotkania odbędzie się wernisaż prac fotograficznych młodego poznańskiego dokumentalisty Adriana Wykroty. Spotkanie z autorem poprowadzi Sławomir Tobis.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych bardzo pojemnymi i wielowymiarowymi kategoriami relacji między miastem, osobą oraz fotografią - do przybycia i wzięcia udziału w spotkaniu oraz dyskusji - zachęca Janusz Heller, kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg".


Fot: Klub Osiedlowy "Krąg"

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: