Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grunwaldzki komisariat Policji wszedł w XXI wiek - zakończył się remont jednego z budynków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grunwaldzki komisariat Policji wszedł w XXI wiek - zakończył się remont jednego z budynków
24-01-2014 00:42   Janusz Ludwiczak
Odrapane ściany, zagrzybione toalety, meble z czasów PRL-u, brak komputerów z dostępem do internetu dla policjantów na Komisariacie Policji Poznań-Grunwald przeszły do historii. Zakończył się remont jednego z trzech budynków przy ul. Rycerskiej, który kosztował ponad 2,7 mln zł.

Remont czterokondygnacyjnego budynku C rozpoczął się w lipcu. W ramach inwestycji docieplono ściany obiektu, wymieniono wszystkie instalacje, wyremontowano pokoje policjantów, pokoje przesłuchań a także toalety.

Koszt inwestycji to ponad 2,7 mln złotych, z czego 2,6 mln zł to pieniądze pochodzące z budżetu policji, zaś 80 tys. zł dołożył Urząd Miasta Poznania. Dodatkowo miasto zakupiło urządzenia wielofunkcyjne za kwotę 20 tys. złotych.

W budynku pracować będą policjanci pionu kryminalnego, zarówno wydziału operacyjnego jak i dochodzeniowo – śledczego. Są tam zatem i pokoje dla śledczych, i dla kryminalnych. Ważnym elementem jest specjalny pokój do prowadzenia okazań z tzw. lustrem weneckim. Nie zapomniano także o zapleczu socjalnym i siłowni, gdzie policjanci po pracy będą mogli zadbać o tężyznę fizyczną - wyjaśnia sierż. szt. Dawid Marciniak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Kolejne budynki B i A, zlokalizowany najbliżej ul. Rycerskiej i Grunwaldzkiej mają zostać wyremontowane do końca przyszłego roku.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: