Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tramwaje miały problem ze zwrotnicami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tramwaje miały problem ze zwrotnicami
20-01-2014 09:34   Janusz Ludwiczak
Padający marznący deszcz spowodował również utrudnienia w komunikacji tramwajowej. Z powodu zamarzniętej zwrotnicy "dziewiętnastka" nie mogła zawracać na pętli przy Dworcu Zachodnim, tramwaje miały również chwilowy problem z przejazdem przez Rondo Jeziorańskiego. Ponadto tramwaje na Górczynie wyjeżdżały tylko z jednego toru. Pasażerowie musieli liczyć się z opóźnieniami wynoszącymi nawet 15 minut.

Ze względu na zamarzniętą zwrotnicę tramwaje linii 19 jadące do Dworca Zachodniego, zamiast wjeżdżać w pętlę i zawracać, kierują się w stronę ul. Głogowskiej i jadą w stronę PST ulicą Roosevelta - informowało przed godz. 8 MPK.

Tramwaje miały problem ze zwrotnicami również na Rondzie Jeziorańskiego i na Górczynie, gdzie "piątka", "ósemka" i "czternastka" korzystały tylko z jednego toru.

Pasażerowie musieli liczyć się z opóźnieniami wynoszącymi nawet 15 minut. Obecnie tramwaje i autobusy kursują bez większych utrudnień. MPK zapewnia również, że służby techniczne pracują w mieście, pogotowie zwrotnic na bieżąco działa, żeby udrożnić zamarzające zwrotnice. Pracują także sieciowcy, którzy kontrolują oblodzoną sieć.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: