Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Muzyczna kąpiel - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Muzyczna kąpiel
21-10-2008 00:39   Janusz Ludwiczak
W niedzielę w Centrum Jogi przy ul.Jarochowskiego odbyła się kolejna "Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich".

Za oknem spadające liście i deszcz, które sprzyjać mogą jesiennej depresji. Niekoniecznie. W niedzielny wieczór w Centrum Jogi przy ulicy Jarochowskiego 8 odbyła się comiesięczna "Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich". Podczas sesji relaksacyjnej i nietypowego koncertu uczestnicy warsztatów mogli zapewnić sobie spokój, wygodę i ciepło przy dźwiękach płynących z mis i gongów.

Płynąca z nietypowych instrumentów muzyka nie tylko uspokoiła i zapewniła relaks, ale uwolniła słuchaczy od napięć i stresów. Aby zabieg przyniósł korzyści uczestnicy warsztatów uczestniczyli w seansie… leżąc.

Kolejna "Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich" odbędzie się 16 listopada o godz. 19:00, także w Centrum Jogi przy ul.Jarochowskiego . Obowiązują zapisy, bowiem liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można przesyłać telefonicznie: 0-604 488 023 lub e-mailowo: gramis@wp.eu. Do 13 listopada bilety w sesji relaksacyjnej kosztuja 20 zł, po tym terminie są o 5 złotych droższe.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: