Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sprawdź jak urzęduje Twój lekarz - INFORMATOR ZDROWOTNY - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sprawdź jak urzęduje Twój lekarz - INFORMATOR ZDROWOTNY
13-01-2014 22:59   Janusz Ludwiczak
Z myślą o mieszkańcach i pacjentach przygotowaliśmy informator z godzinami urzędowania lekarzy oraz wykaz i dyżury aptek.

W naszym informatorze zdrowotnym zamieściliśmy aktualne godziny urzędowania lekarzy w jednej z największych łazarskich przychodni - przy ul. Kasprzaka 16.

Na stronie www.zdrowie.lazarz.pl można sprawdzić godziny pracy naszego lekarza (obowiązujące od stycznia 2014 r. w ramach kontraktu z NFZ) z poradni podstawowej opieki, poradni specjalistycznych czy informacje podręczne. W przyszłości planujemy zamieścić również godziny urzędowania lekarzy z pozostałych przychodni i poradni.

W naszym informatorze zdrowotnym publikujemy także wykaz i dyżury aptek, które otwarte są do godzin wieczornych, w soboty i niedziele.


Komentarze (3)

24-01-2014 12:27:37
piko
Do rejestracji nie można się do dzwonić.Szkoda mówić w ogóle o obsłudze.Podchodzisz człowieku do okienka i nie wiesz czy spodobasz się pani,która ewentualnie zechce cię obsłużyć.
15-01-2014 22:11:13
ja
Prawda w oczy i co boli.
15-01-2014 21:54:41
ja
Witam.Co tu dużo mówić do rejestracji i tak nie można się nigdy dodzwonić.Te Panie nigdy nie mają czasu a jak się stoi przy okienku to nie raczą nawet wyciągnąć ręki żeby odebrać telefon.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: