Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Dworcu Zachodnim zabrakło tablicy przyjazdów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Dworcu Zachodnim zabrakło tablicy przyjazdów
08-01-2014 07:37   Janusz Ludwiczak
Po ponad dwóch latach na Dworzec Zachodni powróciła duża tablica z aktualnym rozkładem jazdy pociągów. Jednak jak zwróciła uwagę nasza Czytelniczka w holu Dworca Zachodniego znajdowały się wcześniej aż trzy tablice. Kolej nie zamontowała również wyświetlacza z godzinami przyjazdu pociągów.

Jak już informowaliśmy w sylwestra zakończyły się prace związane z montażem elektronicznych tablic, które wyświetlają informacje o rozkładzie jazdy pociągów. Po ponad dwóch latach na Dworzec Zachodni powróciła również duża tablica z godzinami odjazdów pociągów. PKP nie zamontowały jednak tablicy przyjazdów.

Były trzy tablice, jest jedna. Na Dworcu Zachodnim jest tylko tablica odjazdów, kiedyś były tez przyjazdy - wskazuje Aleksandra.

Obecnie Dworzec Zachodni pełni wyłącznie funkcję dworca wejściowego. Postanowiliśmy, że nad schodami do przejścia podziemnego pojawi się wyłącznie tablica z informacją o odjazdach. W przejściu podziemnym, przy zejściu ze stacji PST pojawiły się nowe tablice z informacją zarówno o odjazdach jak i przyjazdach. Pasażerowie na pewno ich nie przeoczą - tłumaczy Ryszard Gronowski, naczelnik Wydziału Technicznego Utrzymania Nieruchomości PKP Nieruchomości Oddział w Poznaniu.


R E K L A M A

Komentarze (1)

08-01-2014 10:30:18
bbk
Dworzec wejściowy owszem - wchodzę odebrać gości z pociągu i zawsze ten sam problem - KTÓRY PERON!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: