Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kotka z Lodowej znaleziona... w śmietniku znalazła dom - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kotka z Lodowej znaleziona... w śmietniku znalazła dom
04-01-2014 00:04   Janusz Ludwiczak
W połowie grudnia pisaliśmy o kotce, która została znaleziona w... śmietniku. Najprawdopodobniej została ona porzucona. Na szczęście w ciągu trzech dni udało się znaleźć nowy dom dla kotki.

Kotka została znaleziona w śmietniku, pomiędzy ulicą Lodową i Dmowskiego, o czym więcej w artykule: Fundacja Agapeanimali prosi o pomoc dla kotki z Lodowej.

Kotka była oswojona, dawała się głaskać. Była jednak przepędzana przez pozostałą ferajnę. Naliczyłyśmy z koleżanką, że w tym miejscu przebywają 33 koty. Kotka znalazła sobie lokum w śmietniku. Na szczęście w ciągu trzech dni udało się znaleźć dom dla kotki. Znalazła się osoba, która zdecydowała się przygarnąć kotkę, która bardzo przejęła się jej losem. Kotka ma półtora roku. Kotka mogła uciec komuś z domu, ale podejrzewamy, że jednak ktoś ją porzucił - powiedziała Monika Jarosławska z Fundacji Agapeanimali.

Na szczęście historia kotki ze śmietnika, która teraz ma na imię Zosia zakończyła się happy endem, ale jeszcze wiele kotów czeka na pomoc... Wiele zwierzaków musimy wysterylizować, zbadać pojawiające się nowe zgłoszeni i /sygnały. Potrzeb jest wiele, ale rąk do pracy zawsze brak. W chwili obecnej sen z powiek spędza mi zniknięcie kotków z Lodowej po Sylwestrze... Na swój teren wróciły tylko dwa... czekam na resztę... - dodaje Monika Jarosławska.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: