Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Dworzec Zachodni powróciła tablica z rozkładem jazdy pociągów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Dworzec Zachodni powróciła tablica z rozkładem jazdy pociągów
31-12-2013 10:23   Janusz Ludwiczak
Zakończyły się prace związane z montażem elektronicznych tablic, które wyświetlają informacje o rozkładzie jazdy pociągów. Po ponad dwóch latach na Dworzec Zachodni powróciła również duża tablica z godzinami odjazdów pociągów.

W sumie na wszystkich peronach, a także przy wejściu do Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego pojawiło się w sumie 88 elektronicznych tablic, które wyświetlają informacje o rozkładzie jazdy - aktualnym czasie przyjazdu i odjazdu pociągów. Podobne ekrany znajdują się już m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie i stacji Wrocław Główny. Prace przy montażu tablic prowadzone były przez cały grudzień i kosztowały w sumie 7,5 mln zł.

Po ponad dwóch latach w holu Dworca Zachodniego powróciła tablica z godzinami odjazdów pociągów i numerami peronów. Tym razem jest ona nowoczesna, z ledowym wyświetlaczem, ma prawie 2 metry wysokości i 3,5 m szerokości.


Komentarze (2)

07-01-2014 00:43:12
REDAKCJA
Ależ zwróciłem uwagę, czekam czy PKP PLK zamontują jeszcze tablicę przyjazdów. Pozdrawiam.
07-01-2014 00:41:47
AleksandraW
BYŁY TRZY TABLICE.. JEST JEDNA, SZKODA ZE PAN REDAAKTOR NIE ZWROCIL UWAGI ZE TO JEST TABLIZA TYLKOO ODJAZDOW ! KEIDYS BYLY TEZ PRZYJAZDY.....
Aktualności
Niezapominajka
25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: