Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Dworzec Zachodni powróciła tablica z rozkładem jazdy pociągów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Dworzec Zachodni powróciła tablica z rozkładem jazdy pociągów
31-12-2013 10:23   Janusz Ludwiczak
Zakończyły się prace związane z montażem elektronicznych tablic, które wyświetlają informacje o rozkładzie jazdy pociągów. Po ponad dwóch latach na Dworzec Zachodni powróciła również duża tablica z godzinami odjazdów pociągów.

W sumie na wszystkich peronach, a także przy wejściu do Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego pojawiło się w sumie 88 elektronicznych tablic, które wyświetlają informacje o rozkładzie jazdy - aktualnym czasie przyjazdu i odjazdu pociągów. Podobne ekrany znajdują się już m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie i stacji Wrocław Główny. Prace przy montażu tablic prowadzone były przez cały grudzień i kosztowały w sumie 7,5 mln zł.

Po ponad dwóch latach w holu Dworca Zachodniego powróciła tablica z godzinami odjazdów pociągów i numerami peronów. Tym razem jest ona nowoczesna, z ledowym wyświetlaczem, ma prawie 2 metry wysokości i 3,5 m szerokości.


Komentarze (2)

07-01-2014 00:43:12
REDAKCJA
Ależ zwróciłem uwagę, czekam czy PKP PLK zamontują jeszcze tablicę przyjazdów. Pozdrawiam.
07-01-2014 00:41:47
AleksandraW
BYŁY TRZY TABLICE.. JEST JEDNA, SZKODA ZE PAN REDAAKTOR NIE ZWROCIL UWAGI ZE TO JEST TABLIZA TYLKOO ODJAZDOW ! KEIDYS BYLY TEZ PRZYJAZDY.....
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

lis

do 29-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Fit Expo: Fitness & Sport Park" - targi sportoweODWOŁANE

04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: