Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Reklamy targów ślubnych zakleiły słupy trakcyjne i skrzynki energetyczne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Reklamy targów ślubnych zakleiły słupy trakcyjne i skrzynki energetyczne
28-12-2013 00:07   Janusz Ludwiczak
Na słupach trakcyjnych, skrzynkach energetycznych i latarniach ulicznych pojawiły się reklamy targów ślubnych.

Najwięcej takich reklam można zobaczyć przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej. Sęk w tym, że są one nielegalnie. Nie wolno bowiem naklejać reklam na słupach trakcyjnych, skrzynkach energetycznych, latarniach ulicznych czy sygnalizatorach świetlnych.

Jesteśmy w trakcie wyjaśniania sprawy. Korzystamy z usług kilkunastu legalnie działających firm, które zajmują się reklamą zewnętrzną w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Według naszej wiedzy firmy te posiadają swoje nośniki reklam lub tez prawa do użytkowania powierzchni dzierżawionych. Ustalimy, która z firm powiesiła plakaty w miejscach, które Państwo wskazują lub czy dysponowała stosownymi uprawnieniami i jeśli okazałoby się, że takich uprawnień nie posiada, współpraca między naszymi podmiotami zostanie niezwłocznie zerwana - tłumaczy Maciej Urbaniak, organizator Targów Ślubnych.


Komentarze (4)

29-12-2013 20:45:28
j.
To kolejny przykład samowoli reklamowej ( vidae Sołtysówka)! Zleceniodawca powinien podać nazwę firmy, ktora w ten sposób realizuje zlecenie, oprócz kary byłaby to przestroga przed współpracą z taka firmą!!
28-12-2013 20:55:05
m
krscp i tak powinno zrobić zresztą nie tylko MPK ale taż energetyka gazownia i zdm, dosyć tego pier....lenia się z tymi gnojami!niszczą nasze miasto, wychodzę na dwór a jak wracam to bolą mnie oczy i jestem załamany co do cholery robią te ciapy ze straży miejskiej?! dodam tylko że nie tylko na łazarzu ale w centrum też rozlepili wszystkie słupy mpk wzdłuż ul. Królowej Jadwigi.
28-12-2013 12:01:19
krscp
@Poznaniak Niestety, obecnie funkcjonujące przepisy nie dają możliwości karania zleceniodawcy. Jedyną drogą jest powództwo cywilne. MPK może wystąpić z pozwem o zniszczenie ich mienia.
28-12-2013 08:27:45
Poznaniak
Należy ukarać przykładnie organizatora, następnym razem sprawdzi z kim podpisuje umowę. Będzie ostrzeżenie dla następnych mających się za "Guru reklamy".
Aktualności
Niezapominajka
16

sty

12:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
84. rocznica poświęcenia kościoła

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd w wykonaniu Uniwersyteckiego Chóru Każdego Wieku "Pasjonaci" przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: