Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Fundacja Agapeanimali prosi o pomoc dla kotki z Lodowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Fundacja Agapeanimali prosi o pomoc dla kotki z Lodowej
15-12-2013 01:53   redakcja, Fundacja Agapeanimali
Kilka dni temu do wolontariuszek dokarmiających liczną kolonię kotów wolno żyjących w okolicach ulicy Lodowej i Dmowskiego podeszła wyjątkowa koteczka i wymiauczała żałośnie swoją historię... Okazało się, że kotka znalazła się w śmietniku.

Kicia od kilku miesięcy stacjonuje pomiędzy ulicą Lodową i Dmowskiego, ale wcześniej nikt jej nie wypatrzył, ponieważ podczas karmień kotka zazwyczaj nie wychodziła ze swojego lokum lub uciekała przeganiana przez pozostałe kotki, które bardzo agresywnie zachowywały się w stosunku do niej. Okazało się, że wobec ludzi kotka jest niezwykle przyjacielska, najprawdopodobniej kiedyś miała domek, ale z niewiadomych powodów znalazła się na ulicy, a dokładnie ... w śmietniku!

Teraz kontener na śmieci to jej schronienie, pozostałe koty zamieszkują okoliczne garaże i opuszczony wielki dom, tylko ona nie ma tam wstępu Za każdym razem po karmieniu kotka odprowadza swoje dobrodziejki do ulicy, idzie za nimi jak piesek i niestety wraca z powrotem do śmietnika, bo dziewczyny nie mogą jej przygarnąć. Widać, że jest bardzo inteligentna i pragnie ciepłego domku.

Kotka śpi w śmietniku i tam przebywa w ciągu dnia, więc jest brudna, oblepiona, ale przy tym niezwykle piękna, zdjęcia nie oddają jej urody. Ma też problemy zdrowotne: najbardziej niepokoi charczenie przy oddychaniu, więc zabieramy ją do weterynarza celem zdiagnozowania. Boimy się jednak, że kicia może nie przetrwać zimy bez wsparcia fundacji, a nasze wsparcie nie może się odbyć bez Waszego, dlatego prosimy o grosik dla śmietnikowej panny!

Fundacja Agapeanimali
26 1090 1346 0000 0001 0666 4622
z dopiskiem "Kotka z Lodowej"

Wszystkim poruszonym losem tej cudnej kici z góry dziękujemy za finansowe wsparcie!


Komentarze (2)

21-12-2013 22:17:54
quality
Też przelałam pieniążki na te koteczkę. Napiszcie proszę co się z nią dzieje.
15-12-2013 12:40:48
wolf
Biedna kotka, dobrze że pojawiają się artykułu zwracającą uwagę na los bezdomnych zwierząt. Już przelałem środki na konto fundacji, mam nadzieję że nawet ta niezbyt wysoka kwota pomoże.
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: