Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada osiedla podziękowała mieszkańcom za zielony Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada osiedla podziękowała mieszkańcom za zielony Łazarz
11-12-2013 15:36   Janusz Ludwiczak
Rada Osiedla Św. Łazarz otrzymała 120 zgłoszeń do jubileuszowej, 20. edycji konkursu "Zielony Poznań". Autorzy najładniejszych ogrodów przydomowych, balkonów i zieleńców zostali nagrodzeni we wtorek dyplomami, książkami i akcesoriami ogrodniczymi.

We wtorek w sali dużej - auli Jana Pawła II przy kościele Michała Archanioła odbyło się spotkanie przy kawie i cieście w świątecznej atmosferze, podczas którego Rada Osiedla Św. Łazarz podziękowała mieszkańcom za udział w tegorocznej edycji konkursu "Zielony Poznań".

Wyróżnionym mieszkańcom Łazarza i uczestnikom konkursu "Zielony Poznań" wręczone zostały dyplomy oraz nagrody w postaci książek, akcesoriów ogrodniczych i świeczek. Uroczystość uświetnił występ zespołu Jesienne Róże z Domu Pomocy Społecznej nr 1 "Klub Centrum".

W sumie w jubileuszowej, 20. edycji konkursu "Zielony Poznań" zostało zgłoszonych 120 obiektów przez 86 osób, instytucji, podmiotów i firm. Do etapu miejskiego komisja konkursu na Osiedlu Św. Łazarz wytypowała sześć obiektów: balkon pani Anny Cukierskiej z ul. Matejki, balkon państwa Janiny i Kazimierza Kubacha z ul. Śniadeckich, balkon pani Danuty Sołtysiak z ul. Niegolewskich, zielone podwórko pani Małgorzaty Czarkowskiej z ul. Wyspiańskiego, zielone podwórko państwa Róży i Jerzego Jandy z ul. Głogowskiej oraz ogród przydomowy pani Małgorzaty Ogurkowskiej z ul. Jarochowskiego.

Drugie miejsce w kategorii zieleńce w etapie miejskim zdobył ogród przy ul. Wyspiańskiego 13 przygotowany przez p. Małgorzatę Czarkowską, o czym szerzej w artykule: Przy Wyspiańskiego 13 znajduje się najładniejszy zieleniec w Poznaniu.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

16:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Przeboje znane i lubiane - koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl "Pyza na jesiennych dróżkach" w wykonaniu Teatru Krokodyl Spektakl będzie tłumaczony na język migowy
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: