Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na peronach 5 i 6 pojawiły się elektroniczne tablice - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na peronach 5 i 6 pojawiły się elektroniczne tablice
05-12-2013 15:39   Janusz Ludwiczak
Na peronach dworca Poznań Główny montowane są elektroniczne tablice, które będą wyświetlać informacje o rozkładzie jazdy - aktualnym czasie przyjazdu i odjazdu pociągów. Podobne ekrany znajdują się m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie i stacji Wrocław Główny.

Jak informowaliśmy tydzień temu rozpoczął się remont nawierzchni peronu 4 na dworcu Poznań Główny, o czym więcej w artykule: Podczas remontu nawierzchni peronu 4 odkopano przedwojenną kostkę brukową.

Natomiast na peronach 5 i 6 zamontowane zostały elektroniczne tablice, które będą wyświetlać informacje o rozkładzie jazdy - aktualnym czasie przyjazdu i odjazdu pociągów. Podobne ekrany znajdują się m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie i stacji Wrocław Główny.

Docelowo na wszystkich peronach dworca Poznań Główny pojawi się prawie 90 takich nowoczesnych ledowych wyświetlaczy. Do końca roku ogromna elektroniczna tablica, która będzie miała prawie 2 metry wysokości i 3,5 m szerokości pojawi się w holu Dworca Zachodniego.


Komentarze (2)

05-12-2013 18:23:30
Analityk
Gruntowna przebudowa peronów 4-6 i jeszcze porządne, modne ŁAWKI na wszystkich peronach i będzie można powiedzieć że już zdecydowanie lepiej i ESTETYCZNIE!!!
05-12-2013 16:39:44
wolf
Ciekawe czy już działają
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: