Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na peronach 5 i 6 pojawiły się elektroniczne tablice - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na peronach 5 i 6 pojawiły się elektroniczne tablice
05-12-2013 15:39   Janusz Ludwiczak
Na peronach dworca Poznań Główny montowane są elektroniczne tablice, które będą wyświetlać informacje o rozkładzie jazdy - aktualnym czasie przyjazdu i odjazdu pociągów. Podobne ekrany znajdują się m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie i stacji Wrocław Główny.

Jak informowaliśmy tydzień temu rozpoczął się remont nawierzchni peronu 4 na dworcu Poznań Główny, o czym więcej w artykule: Podczas remontu nawierzchni peronu 4 odkopano przedwojenną kostkę brukową.

Natomiast na peronach 5 i 6 zamontowane zostały elektroniczne tablice, które będą wyświetlać informacje o rozkładzie jazdy - aktualnym czasie przyjazdu i odjazdu pociągów. Podobne ekrany znajdują się m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie i stacji Wrocław Główny.

Docelowo na wszystkich peronach dworca Poznań Główny pojawi się prawie 90 takich nowoczesnych ledowych wyświetlaczy. Do końca roku ogromna elektroniczna tablica, która będzie miała prawie 2 metry wysokości i 3,5 m szerokości pojawi się w holu Dworca Zachodniego.


Komentarze (2)

05-12-2013 18:23:30
Analityk
Gruntowna przebudowa peronów 4-6 i jeszcze porządne, modne ŁAWKI na wszystkich peronach i będzie można powiedzieć że już zdecydowanie lepiej i ESTETYCZNIE!!!
05-12-2013 16:39:44
wolf
Ciekawe czy już działają
Aktualności
Niezapominajka
15

wrz

Park Manitiusa
Piknik z Akademią Judo z okazji 10-lecia
W programie: Mistrzostwa Polski w pokazach judo, pokazy kendo, karate i aikido, paintball, dmuchany tor przeszkód, zabawy, konkursy, malowanie twarzy
<

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Odpust parafialny

17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: