Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Poznań City Center trzeba już zapłacić za skorzystanie z WC - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Poznań City Center trzeba już zapłacić za skorzystanie z WC
04-12-2013 00:14   Janusz Ludwiczak
Klienci odwiedzający centrum handlowe Poznań City Center by korzystać z toalety muszą przejść przez... bramkę, a wcześniej opłacić 2 złote.

Jak już informowaliśmy 20 listopada na początku grudnia klienci odwiedzający centrum handlowe Poznań City Center, by skorzystać z WC musza przejść przez bramkę i opłacić 2 złote.

Decyzja o uruchomieniu odpłatności za WC w Poznań City Center podyktowana jest głównie dbałością o zapewnienie naszym klientom komfortu korzystania z czystej i bezpiecznej toalety. Bliskość dworców PKP i PKS, na których obowiązują opłaty za korzystanie z toalet, rodzi ryzyko zwiększonej eksploatacji znajdujących się w pobliżu nieodpłatnych sanitariatów. Dla klientów oznaczałoby to dłuższe kolejki i obniżony standard higieny. Symboliczna opłata, którą ponadto można niejako "odzyskać" podczas zakupów niweluje te niedogodności - komentuje Andrzej Seliga, Dyrektor Zarządzający TriGranit Management Polska.

Zgodnie z tym co mówiliśmy toalety będą płatne z wyłączeniem strefy food coard [gastronomicznej - przyp.red.]. Nie chcemy stać się największym bezpłatnym szaletem w Poznaniu. Na dworcach PKP i PKS nie ma bezpłatnych toalet. Obawiamy się, że do nas wszyscy przyjdą. Musimy nad tym zapanować. Przez Poznań City Center każdego dnia przewija się tysiące osób. W strefie food coard toalety będą bezpłatne, tam klienci muszą umyć ręce. Toaleta będzie płatna 2 złote. Część najemców będzie zwracać ten koszt za zrobienie zakupów - powiedział Przemysław Terlecki, rzecznik inwestora, firmy TriGranit, która wybudowała Poznań City Center.

2 złote można odzyskać robiąc zakupy w jednym z ośmiu sklepów (są to: Villeroy & Boch, Mount Blanc, Decoria Cafe, telakces.com, Myjnia Karcher, Fotojoker, Mc Arthur i Organique). W całej galerii handlowej Poznań City Center jest prawie 250 sklepów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: