Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 1,5 miliona osób odwiedziło Poznań City Center. ZCK jest niefunkcjonalne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 1,5 miliona osób odwiedziło Poznań City Center. ZCK jest niefunkcjonalne
01-12-2013 14:49   Janusz Ludwiczak
Od ponad miesiąca działa centrum handlowe Poznań City Center, które powstało obok dworca kolejowego. Do tej pory galerię odwiedziło ponad 1,5 miliona osób. Naszych Czytelników zapytaliśmy: Czy podoba Ci się Zintegrowane Centrum Komunikacyjne i Poznań City Center? 68,1% głosujących uważa, że nie, gdyż jest ono niefunkcjonalne.

25 października otwarte zostało nowe centrum handlowe Poznań City Center. Do tej pory odwiedziło je ponad 1,5 miliona osób. Rekordowe wyniki zanotowano podczas pierwszych trzech weekendowych dni działania, kiedy to liczniki odwiedzalności zatrzymywały się codziennie na blisko 65.000 wejść. Frekwencja klientów w Poznań City Center nadal najwyższa jest w weekendy i utrzymuje się na poziomie zbliżonym do wyników pierwszego weekendu funkcjonowania.

Wyniki odwiedzalności Poznań City Center po pierwszym miesiącu są więcej niż satysfakcjonujące. Jednak na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wysoka odwiedzalność naszego centrum idzie w parze z wysokimi obrotami. Z informacji docierających do nas od poszczególnych najemców, wiemy, że niektóre marki zanotowały wyniki sprzedaży o rekordowej wysokości na tle ostatnich otwarć w kraju a nawet w Europie - komentuje Andrzej Seliga, Dyrektor Zarządzający TriGranit Management Polska.

Poznań City Center odnosi także sukcesy pozahandlowe. Polska Izba Konstrukcji Stalowych przyznała nagrodę za najlepszą konstrukcję stalową roku 2013 projektowi Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Poznaniu, w którego skład wchodzi Poznań City Center.

Centrum handlowe stanowi część Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego, w skład którego wchodzi oddany do użytku w maju 2012 r. nowy dworzec kolejowy, a także otwarty tydzień temu nowy dworzec PKS. Zapytaliśmy Państwa: "Czy podoba Ci się Zintegrowane Centrum Komunikacyjne i Poznań City Center?". 68,1% głosujących uważa, że nie, gdyż jest ono niefunkcjonalne. Na tak było 29,6% internautów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

22

wrz

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Prawo spadkowe" - spotkanie z prawnikiem
- obowiązują zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg" lub telefonicznie: 61 64 74 288

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Czułe struny" - przedstawienie w wykonaniu "Mojego Teatru". Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia 10.09. lub rezerwacja mailowa zapisy.klubk

25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: