Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 1,5 miliona osób odwiedziło Poznań City Center. ZCK jest niefunkcjonalne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 1,5 miliona osób odwiedziło Poznań City Center. ZCK jest niefunkcjonalne
01-12-2013 14:49   Janusz Ludwiczak
Od ponad miesiąca działa centrum handlowe Poznań City Center, które powstało obok dworca kolejowego. Do tej pory galerię odwiedziło ponad 1,5 miliona osób. Naszych Czytelników zapytaliśmy: Czy podoba Ci się Zintegrowane Centrum Komunikacyjne i Poznań City Center? 68,1% głosujących uważa, że nie, gdyż jest ono niefunkcjonalne.

25 października otwarte zostało nowe centrum handlowe Poznań City Center. Do tej pory odwiedziło je ponad 1,5 miliona osób. Rekordowe wyniki zanotowano podczas pierwszych trzech weekendowych dni działania, kiedy to liczniki odwiedzalności zatrzymywały się codziennie na blisko 65.000 wejść. Frekwencja klientów w Poznań City Center nadal najwyższa jest w weekendy i utrzymuje się na poziomie zbliżonym do wyników pierwszego weekendu funkcjonowania.

Wyniki odwiedzalności Poznań City Center po pierwszym miesiącu są więcej niż satysfakcjonujące. Jednak na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wysoka odwiedzalność naszego centrum idzie w parze z wysokimi obrotami. Z informacji docierających do nas od poszczególnych najemców, wiemy, że niektóre marki zanotowały wyniki sprzedaży o rekordowej wysokości na tle ostatnich otwarć w kraju a nawet w Europie - komentuje Andrzej Seliga, Dyrektor Zarządzający TriGranit Management Polska.

Poznań City Center odnosi także sukcesy pozahandlowe. Polska Izba Konstrukcji Stalowych przyznała nagrodę za najlepszą konstrukcję stalową roku 2013 projektowi Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Poznaniu, w którego skład wchodzi Poznań City Center.

Centrum handlowe stanowi część Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego, w skład którego wchodzi oddany do użytku w maju 2012 r. nowy dworzec kolejowy, a także otwarty tydzień temu nowy dworzec PKS. Zapytaliśmy Państwa: "Czy podoba Ci się Zintegrowane Centrum Komunikacyjne i Poznań City Center?". 68,1% głosujących uważa, że nie, gdyż jest ono niefunkcjonalne. Na tak było 29,6% internautów.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: