Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kasjopeja - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kasjopeja
25-11-2013 00:14   Janusz Ludwiczak
Konkurs piosenki harcerskiej odbył się w sobotę w Klubie "Krąg". Na festiwalu wystąpiły gromady zuchowe, drużyny harcerskie i wędrownicze. Wybrano także najlepszą piosenkę, skecz i najlepsze przebranie. Nagrodę "Porywaczy Publiczności" w tym roku otrzymał Szczep Łazarz.

W sobotę na dziewięć godzin Klub Osiedlowy "Krąg" stał się stolicą piosenki harcerskiej, a to za sprawą festiwalu piosenki "Kasjopeja".

Najpierw między godz. 12 a 15 na scenie odbył się koncert gromad zuchowych i drużyn harcerskiej, a od godz. 18 trwała Kasjopeja dla drużyn starszoharcerskich i wędrowniczych. Wieczorem odbyła się trzecia część festiwalu, podczas której odbyły się występy grupowe zastępów, drużyn, szczepów, komend oraz występy indywidualne.

Każdej jesieni, od trzydziestu lat, poznańscy skauci uczestniczą w "Kasjopei" - festiwalu piosenki harcerskiej i zuchowej. Impreza ta od drugiej połowy lat 80-tych weszła na stałe do harcerskiego kalendarza. "Kasjopeja” to spotkanie z piosenką organizowane w listopadzie, początkowo przez 57 PDH "Arkona". A, że na listopadowym niebie widoczny jest gwiazdozbiór Kasjopei... - mówi Janusz Heller, kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg".

Nagrodę "Porywaczy Publiczności" w tym roku otrzymał Szczep Łazarz.


Komentarze (1)

25-11-2013 15:07:38
Joa
Gratulacje dla Szczepu Łazarz!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: