Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Poznań City Center pojawiły się bramki do toalet, które od 5 grudnia będą płatne 2 złote - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Poznań City Center pojawiły się bramki do toalet, które od 5 grudnia będą płatne 2 złote
20-11-2013 14:53   Janusz Ludwiczak
Klienci odwiedzający centrum handlowe Poznań City Center by korzystać z toalety będą musieli już za kilka dni przejść przez... bramkę, a wcześniej opłacić 2 złote.

Przed wejściem do toalet w centrum handlowym Poznań City Center pojawiły się bramki. Od 5 grudnia klienci chcący skorzystać z WC będą musieli zapłacić 2 złote.

Zgodnie z tym co mówiliśmy toalety będą płatne z wyłączeniem strefy food coard [gastronomicznej - przyp.red.]. Nie chcemy stać się największym bezpłatnym szaletem w Poznaniu. Na dworcach PKP i PKS nie ma bezpłatnych toalet. Obawiamy się, że do nas wszyscy przyjdą. Musimy nad tym zapanować. Przez Poznań City Center każdego dnia przewija się tysiące osób. W strefie food coard toalety będą bezpłatne, tam klienci muszą umyć ręce. Toaleta będzie płatna 2 złote. Część najemców będzie zwracać ten koszt za zrobienie zakupów - powiedział Przemysław Terlecki, rzecznik inwestora, firmy TriGranit, która wybudowała Poznań City Center.

Centrum handlowe Poznań City Center zostało otwarte 25 października.

W weekendy odwiedza nas 50-60 tys. osób, w ciągu tygodnia od poniedziałku do czwartku jest to 30 tysięcy klientów. Przez miesiąc odwiedziło nas blisko milion osób. Najemcy są bardzo zadowoleni, mają przyzwoite obroty. Jest to dla nas sukces handlowy - dodaje Przemysław Terlecki.


Komentarze (2)

20-11-2013 23:30:48
Magda
Daleko im do Starego Browaru
20-11-2013 20:15:01
pyra
Ale wiocha. Nawet w Złotych Tarasach nie trzeba płacić za toaletę, nie ma też bramek jak do metra.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: