Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trzy zastępy strażaków gasiły pożar sołtysówki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trzy zastępy strażaków gasiły pożar sołtysówki
20-11-2013 12:26   Janusz Ludwiczak
Znów paliła się sołtysówka przy ul. Głogowskiej 37. Na szczęście pożar nie był groźny - w zabytkowej willi z 1902 roku paliły się śmieci. W akcji gaśniczej uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej.

Znów się coś pali w sołtysówce. Widzę przez okno, strażacy na miejscu. Ciekawy zbieg okoliczności z kolejnym wezwaniem nadzoru budowlanego do remontu, prawda? - poinformował nas tuż po godz. 10 na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) nasz Internauta, Wojciech Niedzielski.

Jak powiedział nam dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu strażacy gasili palące się śmieci w budynku. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o godz. 9:59. W akcji gaśniczej, która zakończyła się o godz. 10:41 uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Ogromny bilbord reklamowy przysłonił sołtysówkę

ZOBACZ TAKŻE: Inspektor nadzoru budowlanego nakazał remont sołtysówki

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (2)

20-11-2013 16:38:03
M.
Pewnie, że byłoby świetnie gdyby sołtysówka została wyremontowana. Ale w tym przypadku miasto nie ma za wiele do powiedzenia, budynek ma prywatnego właściciela dość opornego na "prośby" inspektora budowlanego.
20-11-2013 15:28:48
Carlos
Może warto by w końcu wyremontować siedzibe sołtysa Łazarza - wizytówka to to nie jest naszego cemtrum miasta - hau hau.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: