Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wydłużono termin konsultacji społecznych w sprawie zagospodarowania terenów wokół Areny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wydłużono termin konsultacji społecznych w sprawie zagospodarowania terenów wokół Areny
19-11-2013 09:37   Janusz Ludwiczak
Do niedzieli, 24 listopada włącznie POSiR wydłużył termin konsultacji społecznych dotyczących koncepcji zagospodarowania i zarządzania terenami zlokalizowanymi wokół obiektów sportowych oddziału Hali Widowiskowo-Sportowej Arena - czyli Parku Kasprowicza.

Jak informuje POSiR konsultacje dotyczą działek (9, 10, 11, 12, 20/34, 20/38, 20/74, 21/3, 8, 20/35, 21/1, 20/39, 20/24, 20/31, 20/33, ark. 29, obr. Łazarz) położonych w rejonie ulic Reymonta, Wyspiańskiego i Jarochowskiego, czyli dla Parku Kasprowicza.

Opinie i uwagi można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza przesyłając drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacje@um.poznan.pl lub listownie na adres: Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Zakład Budżetowy Miasta Poznania, ul. Chwiałkowskiego 34, 60-553 Poznań do 24 listopada włącznie.

Formularz do zgłaszania uwag {POBIERZ PDF}


Komentarze (1)

20-11-2013 15:32:13
Tomek
Prośba do wszystkich mieszkańców Łazarza o przesyłanie uwag dotyczących tego terenu. Zróbmy wreszcie coś, gdy jest jeszcze taka możliwość, a nie czekajmy na efekt końcowy (jak w przypadku naszego dworca). Gdy już zaczną się roboty będzie za późno na jakiekolwiek zmiany. Zmobilizujmy się, aby nie zabudowano naszego ukochanego parku. Niech pozostanie on oazą spokoju. Po co nam w tym miejscu kolejna hala, basen kryty, czy lodowisko. Wyremontujmy basen letni, zadbajmy o teren kortów (także tych betonowych), odnówmy obecną hale Arena, rozwijajmy nadal plac zabaw, ale odpuśćmy sobie zabudowę tych terenów. Wg mnie te konsultacje mają służyć tylko i wyłącznie klepnięciu WZ na teren po byłym stadionie (popatrzcie iż ten teren jest wyłączony z konsultacji), który powinien być spójny w formie zagospodarowania z resztą terenu (pomimo iż jest obecnie w prywatnych rękach).
Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: