Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Dworcu Zachodnim pojawiła się elektroniczna tablica odjazdów... jest za mała i nieczytelna - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Dworcu Zachodnim pojawiła się elektroniczna tablica odjazdów... jest za mała i nieczytelna
15-11-2013 00:24   Janusz Ludwiczak
Po dwóch latach na Dworzec Zachodni powróciły wyświetlacze z godzinami odjazdów i przyjazdów pociągów. Zamontowana tablica elektroniczna z rozkładem jazdy jest jednak zbyt mała i nieczytelna.

Tablica pokazująca przyjazdy i odjazdy pociągów, która była umieszczona w holu Dworca Zachodniego zniknęła przed remontem przejścia podziemnego i budowy przedłużenia Pestki. Miałem nadzieję, że szybko powróci na swoje miejsce. Idąc do pociągu nie wiadomo, jaki pociąg jest na którym peronie i czy są opóźnienia. Tablica informacyjna ze zmieniającymi się danymi jest konieczna - napisał Tomasz Babecki na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

W końcu w tym tygodniu w holu Dworca Zachodniego pojawiła się elektroniczna tablica, na której wyświetlane są odjazdy i przyjazdy pociągów. Okazuje się, że jest ona zbyt mała i nieczytelna.

To jakaś kpina. Co to ma być? Poprzednia tablica była o wiele lepsza. Już wchodząc od ulicy Głogowskiej było widać numer peronu z którego odjeżdża pociąg i czy jest opóźniony. Ponadto tablica jest zawieszona w złym miejscu - skarży się Marcin Cichocki, nasz Czytelnik.

PKP zapewnia, że jest to rozwiązanie tymczasowe. Za kilka tygodni w holu Dworca Zachodniego pojawi się duża tablica podoba do tej, jaka znajduje się na nowym Dworcu Głównym. Ponadto elektroniczne tablice pojawią się na peronach.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: PeSTka już od półtora miesiąca dojeżdża do Dworca Zachodniego, ale tablice nie działają...

ZOBACZ TAKŻE: Budowa PeSTki miesiąc po miesiącu {GALERIA ZDJĘĆ}

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena 2021 - targi gier i multimediów
"Optyka" - targi optyczne

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: