Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

SoFab, czyli tkaniny, skóry, komponenty i materiały obiciowe do produkcji mebli na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
SoFab, czyli tkaniny, skóry, komponenty i materiały obiciowe do produkcji mebli na MTP
12-11-2013 16:36   redakcja, MTP
W pawilonie 15 MTP rozpoczęły się we wtorek SoFab - Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych. W ramach ekspozycji swoją ofertę prezentują producenci materiałów obiciowych, tkanin i skór, komponentów, elementów i systemów do produkcji mebli tapicerowanych.

Targi SoFab skierowane są do producentów materiałów obiciowych, tkanin i skór, komponentów oraz elementów i systemów do produkcji mebli tapicerowanych.

W ramach wystawy odbywa się także Forum Trendów – Trend Design. Tegoroczna edycja, prowadzona przez wybitnego specjalistę dr Marka Borowińskiego, koncentrować się będzie na tendencjach i trendach jakie panować będą na rynku w roku 2014. Oprócz tematów związanych z design’em, kolorami czy trendami w dziedzinie materiałów obiciowych, poruszone zostaną aspekty bardziej przyziemne, jednak niezwykle ważne dla działania firmy.

Podczas Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab 2013, zobaczyć można również specjalną przestrzeń Strefy Projektantów Tkanin. Miejsce to zostało oddane w ręce studentów projektujących tkaniny we wszelkich technikach, w których są tworzone tkaniny dekoracyjne i obiciowe. Tak jak w roku ubiegłym przekształciło się ono w wystawę ubarwiającą i urozmaicającą targi SoFab. Najzdolniejsi studenci Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, będą mieli szansę na zaprezentowanie swoich pomysłów oraz utorowanie sobie drogi do przyszłych sukcesów zawodowych.

Targi SoFab potrwają do czwartku włącznie.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: