Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

SoFab, czyli tkaniny, skóry, komponenty i materiały obiciowe do produkcji mebli na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
SoFab, czyli tkaniny, skóry, komponenty i materiały obiciowe do produkcji mebli na MTP
12-11-2013 16:36   redakcja, MTP
W pawilonie 15 MTP rozpoczęły się we wtorek SoFab - Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych. W ramach ekspozycji swoją ofertę prezentują producenci materiałów obiciowych, tkanin i skór, komponentów, elementów i systemów do produkcji mebli tapicerowanych.

Targi SoFab skierowane są do producentów materiałów obiciowych, tkanin i skór, komponentów oraz elementów i systemów do produkcji mebli tapicerowanych.

W ramach wystawy odbywa się także Forum Trendów – Trend Design. Tegoroczna edycja, prowadzona przez wybitnego specjalistę dr Marka Borowińskiego, koncentrować się będzie na tendencjach i trendach jakie panować będą na rynku w roku 2014. Oprócz tematów związanych z design’em, kolorami czy trendami w dziedzinie materiałów obiciowych, poruszone zostaną aspekty bardziej przyziemne, jednak niezwykle ważne dla działania firmy.

Podczas Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab 2013, zobaczyć można również specjalną przestrzeń Strefy Projektantów Tkanin. Miejsce to zostało oddane w ręce studentów projektujących tkaniny we wszelkich technikach, w których są tworzone tkaniny dekoracyjne i obiciowe. Tak jak w roku ubiegłym przekształciło się ono w wystawę ubarwiającą i urozmaicającą targi SoFab. Najzdolniejsi studenci Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, będą mieli szansę na zaprezentowanie swoich pomysłów oraz utorowanie sobie drogi do przyszłych sukcesów zawodowych.

Targi SoFab potrwają do czwartku włącznie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: