Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na przystankach pojawiły się reklamy, które wyglądają jak komunikaty MPK - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na przystankach pojawiły się reklamy, które wyglądają jak komunikaty MPK
29-10-2013 01:32   Janusz Ludwiczak
Na wiatach przystankowych zamieszczone zostały reklamy na żółtych kartkach, które wyglądem przypominają ogłoszenia o zmianach tras tramwajów i autobusów. Reklamy pojawiły się nielegalnie.

Jeszcze w poniedziałek na wiatach przystankowych m.in. na trasie linii nr 64 i 79 oraz w ciągu ulicy Głogowskiej wisiały reklamy nowej hurtowni dywanów. Reklamy te były bardzo zbliżone do ogłoszeń MPK o zmianach tras tramwajów i autobusów. W dodatku pojawiły się one nielegalnie.

Oczywiście, że takiej zgody nie wydawaliśmy, jest więc to reklama nielegalna. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że poprzez żółte tło i czarne litery, które są charakterystyczne dla naszych komunikatów o zmianach w organizacji komunikacji, reklama ta w sposób szczególny przybija uwagę pasażerów. Zawiadomiliśmy już nasze brygady przystankowe, aby z naszych przystanków została jak najszybciej usunięta - wskazuje Iwona Gajdzińska, rzecznik MPK.


Komentarze (5)

31-10-2013 11:21:25
krscp
@MARAS Niestety w obecnym systemie prawnym zleceniodawca jest zupełnie bezkarny, bo karać można tego, kto zawiesza, bezpośrednio, czyli plakaciarza. Oby powstająca ustawa o ochronie krajobrazu zmieniła coś w tej kwestii.
30-10-2013 08:24:01
MARAS
CHYBA NAJWYŻSZY CZAS ZABRAĆ SIĘ ZA WYMIERZANIE WYSOKICH KAR ZA OKLEJANIE GDZIE BĄDŹ PRZYSTANKÓW , SKRZYNEK ENERGETYCZNYCH , GAZOWYCH , ETC... PRZECIEŻ WSZYSCY DOKŁADNIE WIEDZĄ KTO TO ROBI I NA KOGO ZLECENIE. POZDRAWIAM . MAREK PRYMAS
29-10-2013 21:46:56
JS
Nielegalne reklamy zostaną ukarane mandatem. Przyklejonym tuż obok ;)
29-10-2013 15:08:46
De.
Ciekawe czy wobec tych nielegalnych reklam wyciągną jakieś konsekwencje.
29-10-2013 09:31:12
krscp
Wszystkim czytelnikom Lazarz.pl proponuję wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekając na interwencję ZTM po prostu w czasie oczekiwania na tramwaj umieścić nielegalne ogłoszenia z wiat przystankowych w najbliższym śmietniku, co też uczyniłem 3 dni temu na swoim fyrtlu.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: