Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Górczynie samochód zaparkujemy na pasie rozdziału. Na Junikowo pojedzie więcej tramwajów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Górczynie samochód zaparkujemy na pasie rozdziału. Na Junikowo pojedzie więcej tramwajów
26-10-2013 06:32   Janusz Ludwiczak
W weekend sporo osób będzie odwiedzać groby najbliższych. Dla tych, co jednak na Cmentarz Górczyński będą chcieli dojechać własnym autem a nie autobusem na ulicy Arciszewskiego wprowadzone zostało parkowanie w pasie rozdziału. W sobotę i niedzielę tramwaje linii nr 6 i 23 zostaną wydłużone do Junikowa. Natomiast "czwórka" i "siódemka" będą dojeżdżać do Miłostowa.

W dniach 26 i 27 października od godz. 8:00 na ulicy Arciszewskiego na odcinku od Palacza do Ściegiennego lub na odcinku od Grochowskiej (100 m za zatoką autobusową) do Ściegiennego, na obu jezdniach zostaną wyłączone z ruchu lewe pasy, a w pasie rozdziału wyznaczone miejsca postojowe. Prędkość pojazdów na tym odcinku i na ulicy Ściegiennego zostanie ograniczona do 30 km/h. Ponadto wprowadzony zostanie również zakaz wjazdu samochodów ciężarowych. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Hetmańską i Głogowską.

W weekend w godz. od 9 do 17 tramwaje linii nr 6 i 23 zostaną wydłużone do Junikowa, natomiast tramwaje linii nr 4 i 7 zamiast na Zawady będą dojeżdżać na Miłostowo. Ponadto częściej - co 10 minut będzie kursować "szóstka", która połączy dwa największa cmentarze - Miłostowo z Junikowem.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: