Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zespół Zarządców Nieruchomościami zarządza od poniedziałku miejskimi kamienicami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zespół Zarządców Nieruchomościami zarządza od poniedziałku miejskimi kamienicami
21-10-2013 00:19   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku nie MPGM, a Zespół Zarządców Nieruchomości WAM zarządza miejskimi kamienicami. Ta warszawska firma wygrała przetarg ogłoszony przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Mieszkańcy sprawy związane z opłatami i lokalami mogą załatwiać już nie w biurze obsługi mieszkańców MPGM przy ul. Nehringa 2 lecz w nowym punkcie obsługi klienta przy ul. Sczanieckiej 1/15.

Do tej pory miejskimi kamienicami zarządzało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej. W czerwcu rozstrzygnięty został przetarg na nowego zarządcę. MPGM oferował w przetargu 25,9 mln zł, Zespół Zarządców Nieruchomości WAM zaproponował kwotę 24,7 mln zł. W środę w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych przy ul. Matejki została podpisana umowa z nowym zarządcą.

Od 21 października Zespół Zarządców Nieruchomości WAM administruje kamienicami należącymi do miasta, m.in. rozliczaniem czynszu i świadczeń, a także naprawą awarii, remontami budynków oraz ich stanem technicznym. Spółka będzie zarządzać na terenie Poznania ponad 2,5 tysiącami budynków.

Od 21 października lokatorzy miejskich budynków z terenu Łazarza będą załatwiać sprawy związane z opłatami i lokalami już nie w biurze obsługi mieszkańców MPGM przy ul. Nehringa 2 lecz w nowym punkcie Zespołu Zarządców Nieruchomości WAM przy ul. Sczanieckiej 1/15. Natomiast pogotowie techniczne działa teraz pod numerami telefonów: 61 671 40 70 oraz 61 671 40 71.


Komentarze (1)

27-01-2014 23:25:11
AXA
Skandalem jest to, że ani na stronie ZKZL ani BOM nie ma żadnych informacji na ten temat, łaskawie podczas rozmowy telefonicznej z Bom 5 podano mim nowy nowy numer do nowego zarządcy, szkoda tylko że nikt nie odpowiada, strona nowego zarządcy jest tak uboga w informacje ze po porostu żal, nie ma to jak sprzedać sie warszawce- będzie jeszcze wieksze pole do popisu i przewałek w tym temacie
Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: