Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Miniatury kolejek, węże, jeże, wózki dziecięce, gry - to wszystko na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Miniatury kolejek, węże, jeże, wózki dziecięce, gry - to wszystko na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
20-10-2013 01:36   Janusz Ludwiczak
W ten weekend na Targach każdy znajdzie coś za siebie, a to za sprawą czterech imprez - PGA, czyli Targom Gier Video i Multimedialnej Rozrywki, Salonie Modelarstwa i Gier Towarzyskich "Hobby", Targom Akwarytyki i Terrarystyki "AquaZoo" oraz Targom Zabawek i Artykułów dla Dzieci "Happy Baby".

380 stanowisk do gier

Zasiąść za sterami symulatora zbudowanego z legendarnego Porsche 911, wcielić się w wojownika League of Legends lub dołączyć do mistrzów Fifa 2013 można podczas PGA - Poznań Game Arena. Na miłośników gier, rozrywki i multimediów czeka aż 380 stanowisk i oferta ponad 60 wystawców.


Kingsajz na targach, czyli świat kolei i samochodów w miniaturze

Coś dla siebie znajdą również pasjonaci modelarstwa, miłośnicy kolei, gier towarzyskich, komiksów i fantastyki. Na Salonie Modelarstwa i Gier Towarzystkich "Hobby" można zobaczyć najpiękniejsze makiety i modele - jak powstaje miniaturowy świat.


Od wózków po karuzele

Po raz pierwszy na MTP odbywają się "Happy Baby" - czyli Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci. Targi te skierowane są zarówno dla przyszłych rodziców jak i tych, którzy mają już swoje pociechy. Na najmłodszych czekają liczne konkursy i zabawy.


Brakuje tylko krokodyli

Świat akwarystyki i terrarystyki można zobaczyć na "AquaZoo". W ramach tej wystawy można odkryć najpiękniejsze okazy ryb akwariowych, zaprzyjaźnić się z wężem lub pająkiem czy dowiedzieć się jak pielęgnować w domu jeże. Targom Akwarystyki i Terrarystyki towarzyszy wystawa roślin mięsożernych, na której możemy kupić m.in. rosiczki czy muchołapki.


Informator targowy

Wstęp na wszystkie imprezy kosztuje 15 złotych. Są dostępne również bilety rodzinne w cenie 12 zł/osob. (min. 3 osoby w tym jedno dziecko). Dla dzieci do lat 3 wstęp jest bezpłatny. Targi Poznań Game Arena zwiedzać można jeszcze w niedzielę w godz. od 9 do 18, pozostałe ekspozycje od 10 do 17.


Fot: Tomasz Nowak (2-85), Janusz Ludwiczak (1,86-204)

ZOBACZ TAKŻE: W trzy dni dookoła świata

Komentarze (1)

20-10-2013 12:15:15
De.
Świetna fotorelacja i super makiety, aż nie można oderwać wzroku.
Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: